Apis - Zeus - Lf4 Geliştirme ve Diğer Şans Günleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FENOMEN tarafından 7 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yaw konu güzel bir konu.

Ama içeriğinde bir şey bulmak çok zor.Çoğu kişi gereksiz yazılar yazıyor ve bizim açımızdan zaman kaybı oluyor bir şey ararken.

Bu konuya sadece forum yetkilileri yazı yazsa güzel olur.

2. Kronos çifte kazanç başladı. sonunda :D

3. Biraz geç oldu sanırım. :)

06.09.2014 > Kronos Kapısı Çifte Kazanç Etkinliği > Aktif.

4. yes be yes işte bu modum allah sizden razı olsun :D neden yazdıgımı bilmioyrum ama bi sevinç geldi birden :D ama betayı kamisiz yapmak var :(

5. kronosu açtık ama darkorbit gene vermiycem vermiycem diyor kuruyup gitsede vermicek anlaşılan :D

6. kronosu kaç saatte bitirdin kami kullandınmı

7. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

2 kat lf4 günü bu sene çıkmayı düşünüyormu ?

2 tane zeus çıktı bitane lf4 çıkmadı işe bak 2 aydır

skayra1 bunu beğendi.
  8. kami kullandım aralarda mola verdim toplam 1.5 saatte bitti

9. Merhaba ,

Arkadaşlar konu dışı mesajlar yazmamaya dikkat edelim.

09.09.2014 > Ekstra Enerji ve Atlama Kuponları > Aktif.

İyi forumlar.

10. skayra1

skayra1 User

modum bir Atlama kuonu ve extra enerjiler avantaj kutularında cıkıyordu. onlar sponsor firma oldugu zamanmı oluyor yoksa normal etkinlik olarakmı geliyordu.

11. ©Λ§U§

©Λ§U§ User

Arkadaşlar sizden tahmin istiyorum. Sizce;
    Kırmızı ve Mavi Korsan Kutuları ne zaman çıkar?

12. Merhaba ,

Özel etkinliklerde özel avantaj ( Bonus ) kutuları çıkıyor. O kutulardan pet yakıtı , atlama kuponu v.b. ekstra ödüller çıkabiliyor.

Ne zaman çıkacağını bilemiyoruz sistem tarafından karışık şekilde çıkartılıyor.

10.09.2014 > %50 ŞP ( Şeref Puanı ) Desteği > Aktif.

İyi forumlar.

13. 11.09.2014 > Ganimet Anahtarları & Günlük Dosyaları > Aktif.

14. lf4 günü çıkacaksa çıksın artık illa suikastmı düzenleyelim bigpointe ?

15. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Arkadaşlar sürekli lf4 günü diye ısrar ediyorsunuz halbuki zeus günü açmanız sizin için daha iyi hem zeus hem apis hemde lf4 çıkarma şansınız olur

Keyifli forumlar

16. bu ay 3 gün arayla 2 tane zeus çıktı 2 aydır bitane lf4 çıkmadı ????????????? bu nasıl iş ya zaten açacağım 25 tane kutu ondada bişe çıkcağını zannetmiyorum ama işte.. yinede insan istiyor

17. Kardeş zaten Korsan Kutularından Neler Çıkardınız konusunu incele LF4 gününde düzgün çıkaran kişi sayısı çok az. Ama Zeus günlerinde bol bol buluyorlar. Tabi yine tercih senin..

18. skayra1

skayra1 User

kardeş dediğin dogrudur . zeus günü daha karlı oluyor diyordum . 40 tane anahtarla tam apis ve bir srü parca 3 lf3 flan filan bulmuştum. fakat 2 aydır zeus günlerinde toplamda 200 den falz kutudan sadece 50 tane kamuflaj cıkınca bende arkadaslar gibi zeus gününe küstüm. belki lf4 gününü o arkadasların istememe sebebi zeus gününe güvenleri kalmadıgındandır. Saygılar

19. Tabi yine de bu konu kişilerin şansına bağlıdır.. Ama Zeus'ta çıkaranların çok olduğunu biliyorum.. Bu yüzden önerim Zeus'tan yana.. :)

20. elektro

elektro User

apis ve zeus var lf4 lazım :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.