Apis - Zeus - Lf4 Geliştirme ve Diğer Şans Günleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FENOMEN tarafından 7 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 10.06.2014 > P.E.T. & YAKIT için harika kampanyalar > Aktif.

2. 11.06.2014 > % 50 TP ( Tecrübe Puanı ) Desteği > Aktif.

3. 12.06.2014 > Ganimet Anahtarları & Günlük Dosyaları > Aktif.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Kasım 2014
  4. 15.06.2014 -> Apis Diroiti elde etme şansı ve %25 apis hemen inşa ucuzluğu > aktif

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Kasım 2014
  5. Bişey Sorcam Gençler kırmızı ve mavi ganimet günü nezamn ve bu toplar varya futbol avantaj kutularıı hangi günler veee hangii saatler arasında çıkacak

6. Merhaba ,

Fakat bu tür etkinlikleri bizler çıkarmıyoruz. Keşke çıksa da bekleyenler daha zor duruma düşmemiş olur.

Bu tür günleri önceden bilemiyoruz. Çünkü sistem tarafından çıkarıldığından dolayı eğer birşey çıkarsa ancak Türkiye saati ile 01:00'dan sonra öğrenebiliyoruz.

İyi forumlar.

7. Kıyamet FMOD'um sizide anlıyoruz ama bi DO evrenindeki tüm serverleri dolaşın en az 5bin kullanıcınız kronos x2 beklityrdur.

8. artık kimle konuşup yaparsanız iyi olut herkez kronosu x2 bekliyor

9. Umarım en kısa zamanda çıkar arkadaşlar.

17.06.2014 > Kırmızı ve Mavi Korsan Ganimeti > Aktif.

17.06.2014 > Ekstra Enerji ve Atlama Kuponları > Aktif.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Haziran 2014
  10. beyler x2 kornus bende bekliyorum ama benim tahminim ve hesaplarıma göre 25 HAZİRAN- 02 TEMMUZ arası çıkacakdır diye düşünüyorum

11. 18.06.2014 > % 50 ŞP ( Şeref Puanı ) Desteği > Aktif.

12. kronos gelene kadar kapıları tamamladık iyi forumlar %50 şp aktif tasarımlar da duruyor

13. Kronos x2 isterizz :D

14. kronosta nedense hep öle genellikle geç çıkıyor benim için sıkıntı yok tek kapı kaldı bekleyen arkadaşlara sabır dilerim :D

15. Seneye çıkmaz umarım :D

16. :D

17. Valla kronos için çok uğraştım bi x2 çıkaramadınız he o_O

18. İhs bugun cikar

Zeus cikti beyler

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Haziran 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.