Öneri Apis, Zeus ve Diroit Sıralaması

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Deleted member 261585 tarafından 6 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Güncelleme gelmeli mi?

1. Evet!

78,6%
  2. Hayır!

21,4%
  1. Bazı oyuncuların "Diroit" sıralaması "AZIIIIIIII" şeklinde veya "IIIIIIIIAZ" şeklinde olabiliyor. Bu sıralamaya sahip olamayan (Kaba tabir ile: Benim gibi takıntılı.) oyuncular ise bu sıralamaya sahip olmak için diroitlerini satarak ihale sistemini meşgul edebiliyorlar. Yeni başlayan oyuncularımıza kolaylık olması ve oyunun belirli bir görsel düzen içinde kalması için bazı yeniliklerin gelmesi gerekiyor diye düşünüyorum.

Şu şekilde olacak:

Diroitler:

F (Flax)
    I (Iris)
    A (Apis)
    Z (Zeus)

Açıklama:

"Flax" diroitleri sola yerleştirilir.
    "Iris" diroitleri sağa yerleştirilir.
    "Apis ve Zeus" ise şu şekilde yerleştirilir:

("4 Flax ve 4 Iris" bir gemi düşünün.)

FFFFIIII AZ ("Apis ve Zeus" için bir boşluk bırakılacak ve Apis sola yerleştirilecek. Önce Zeus alınırsa, Apis alındıktan sonra Zeus sağ tarafa geçecek.)

Bu şekilde görsel düzen sağlanmış olacak ve sıralamam bozuldu gibi konulardan kurtulmuş olacağız. Zorluklarla alınan Apis ve Zeus'un bir boşlukla farkını da belli etmiş olacağız.

Kolay bir güncelleme olacağından ve hazırda diroit problemleri devam ettiğinden dolayı dile getirmek istedim. Belki bu güncellemeyi de araya sıkıştırabilirler.

KISACA:

IIIIIIII AZ
    IIIIIIII A
    IIIIIIII Z
    FFFFIIII

Yeni güncelleme ile artık sıralama bu şekilde olacaktır.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Aralık 2019
    -UZMAN_ADAM- bunu beğendi.
  2. Konuyu güzel buldum dediğin gibi kısaltmalar rastgele değilde bir düzene göre yazılsa daha hoş olur, daha düzenli olur, güzel fikir.

Deleted member 261585 bunu beğendi.
  3. Teşekkür ederim. Çoğu oyuncu bu sıralamaya dikkat ediyor. Bence düzen şart.

4. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

5. _warmiii_

_warmiii_ User

Takıntılı olanlar için sıkıntılı bir durum umarım istediğiniz şekilde sonuçlanır. Ancak benim için şahsen bir sakıncası yok. Sürpriz gibi oluyor bu şekilde de.

ŞahFD bunu beğendi.
  6. ŞahFD

ŞahFD User

Bende

AIIIIIIIIZ şeklinde duruyor, kötü duran sıralama nedir onu anlamadım?

IIIIIAZIII de olsa sıkıntı olmazdı benim için

7. O zaman IIIIIIII AZ de sizin için problem olmayacaktır.

8. ŞahFD

ŞahFD User

Ne gibi bir problem olabilir ki :D?

9. Küçük bir yenilik, kolayca yapılabilir.

Deleted member 261585 bunu beğendi.
  10. Bende bu konuya aşırı takıntılıyım.
    IIIAIIZIII , IIIZIIAIII , IIIIAZIIII şu üçünden biri olsaydı daha iyi hissederdim. Bu olaya müdahale edilmeli.

Sayfayı Paylaş