Geri bildirim (APOLLO18)'den Şikayetleriniz?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Aliens tarafından 30 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce hangisi?

1. Kırıcı ve sert bir uslubun var.

14,3%
  2. Yapıcı ve samımı bir uslubun var.

92,9%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Aliens

Aliens User

Arkadaşlar buradan benimle ılgılı olumsuz yönlerımı yazar mısınız? Bır postumda ıstemeden sızı kırıp, uzdum mu? Apollo şunu Yapıyorsun, bu benı uzuyor/rahatsız ediyor dedığınız bir şey var mı? Var ıse rica ediyorum bana belırtır mısınız?

2. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

sende mi :D anakinde sizden gordu demek anladim :D forumdan bir sure gittiginde nerelerdesin ozledik dedigime gore ,yoklugun hissedildi :rolleyes: seyrekte olsa genele sert uslubunu gordum ama ben sana hic kirilmadim:)dogal icten geldigi gibi oldugunu dusunuyorum :)iki cevabi birlestirip az zaman sert ama hep samimi diyebilirim.:)haa birtek su kadar uriye kapi actim yazdin mi deli oluyorum :D

BlackGhost™ ve Prophecy bunu beğendi.
  3. Gayet kibar ve samimi bir insansın da neden herkes böyle konular açmaya başladı :D

4. Aliens

Aliens User

Ah, aslında 'Error, sen hariç.' diyecektim ama unutmuşum. :D Çok teşekkür ederim. Tabiiki yersiz olarak o uslubumu takınmam. Muhakkak karşı taraf damarıma dokunmuştur. Elımden geldiğince sızlerle uyumlu olmaya ve yardım etmeye çalışıyorum. Tekrar o güzel yorumların ıçın teşekkür ederim.
    Çok geç aranıza katıldım lakin yinede 1.5 yılı devırmışız. :) Değerli varlığın ve yorumlarınla benı sevındırdın. Teşekkür ederim.
    Teşekkür ederim. Sebebi ıstemeden bırını ıncıttıysem belırtmedı ıçin. Çünkü buradakı herkes benim ıçin ayrı özel. Ve bırının bana gucenık olmasını ıstemıyorum.
    Senin kı biraz daha farklıydı. :D Sanırım bu akımı ben başlattım. :D

Prophecy ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  5. Aliens

Aliens User

Tabiiki efendim. Sızlerıde yanımda görmekten şeref duyarım. :D

Prophecy bunu beğendi.
  6. Forumdaki ilk mesajını gördüğümden itibaren nasıl biri olabileceğin hakkında düşünceler oluşmuştu. Seni tanıdığım kadarıyla da yanılmamışım :) Forumdan ayrılmasını istemediğim kişiler içindesin. Ayrıca mesajlarını okumanın da ayrı bir zevki var :D Doğrusu hepimiz bir gün bırakacağız. Bırakmasak da oyun veya forumun kapanmasıyla ayrılmış olacağız.

Neyse şikayet konusuna gelelim. Error'un da dediği gibi kapı konusu :D

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  7. Aliens

Aliens User

Çok teşekkür ederim. :) Sende öylesin. Tamam, bırdaha kapı paylaşımı yok. :D (Elimdeki kapıların paylaşımı bıttıkten Sonra :D [10 kapım var]) :D

BlackGhost™ bunu beğendi.
  8. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Bende yazayım dedim,genel olarak siz ve Forumdaki arkadaşların hepsi çok iyiler.

Size ben bir sır vereyim,toplum içerisinde paylaşamı seven,insanlara iyi niyetle yaklaşan kişilerin oluşturduğu bir topluluk burası.

Keyifli Forumlar.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  9. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

sende birtanesisin forumun black :) artik az paylasimda bulunsanda hic yanilmadim bu sebep ,mutluyum:)
    paylas paylas azcik '' ya ben nasil acamiyorum :confused::mad::eek: ifadem'' olsada hic sorun degil ,hem boyleside var secenegini goruyoruz sayende:D

BlackGhost™ bunu beğendi.
  10. Aliens

Aliens User

Bende Size bir sır vereyim, bu ortama zemin oluşturan moderatörler kaynayan bir yer burası. Sız güzel yaklaşıyorsunuz kı güzel bir ortam oluşuyor. Yorumun için de çok teşekkür ederim.
    Hahaha! Yemin Ediyorum kahkahayıbastım! :D Oh, kıskan... :D

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  11. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

basim dondu mesajdan kahve iciyorum bak :D en azindan acik sozluyum :D birde mod olursan ifademi sonra belirtirim :D

Rehber bunu beğendi.
  12. Aliens

Aliens User

AMAN diyeyim Error! :D Çaydan sonra kahveyi de puskurtme. :D Kahve lekesi sılınce konudan çıkmıyor. :D Zaten o huyunu seviyorum. :) Yalnız beraber başvuracağız. :)

Rehber bunu beğendi.
  13. Rehber

Rehber Guest

Aynen,kontenjanı iki kişilik ayırttırdım.Baştaki masa :D.

14. Aliens

Aliens User

Ah, efendim utandırıyorsunuz. :) Bende bu kadar nezakete güzel bir yemek zıyafetı verırım. :)

15. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

aynen masa bos olmazki :D

16. Aliens

Aliens User

Haydi, hayırlı olsun. :) Artık gerisi beklemek. :)

Rehber bunu beğendi.
  17. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

gel de simdi nik dusun birde :rolleyes: kimse anlamicak ozellikle error anlamamali :D

Rehber bunu beğendi.
  18. Aliens

Aliens User

Ya, böyle yapıyorsun, hevesim kaçıyor. :D Adımı HamamBöceği yapacağım, sen yaklaşma diye. :D

19. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Çok konu açıyor. :confused: :eek: o_O :p

20. Aliens

Aliens User

Ben mi? :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.