AR-GE bölümü düzenlemesi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve (lazy-53) tarafından 19 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

arge bölümü düzenlemesi

1. EVET DÜZENLENSİN.:)

89,3%
  2. HAYIR ZATEN BEKLEMEYE ALIŞTIK BÖYLE KALSIN.:(

10,7%
  1. (lazy-53)

(lazy-53) User

merhaba herkese iyi oyunlar

arge bölümü 3 ayrı kategoriden oluşmakta lakin sıfırlama işlemi hepsini kapsamaktadır.
    oyuncuların oyun içerisindeki oynayış biçimlerinin zamanla değişmesi arge dağılımı yaparkende
    cok etkili olmaktadır.fakat oyuna yeni başlayan ve bir süre sonra 20 lwl olan bir oyuncu aynı arge ile devam etmekte sıkıntı çekmekte ve arge sıfırlayıp değişik arge dizilimi yapmak zorunda kalmaktadır.
    buraya kadar sorun yok ancak sıfırlama yaptıktan sonrasında oyunun neredeyse tamamına güncelleme yapılmış olmasına karşılık skylab da bir düzenleme olmaması ve gemıden skylab a
    takas ın kapalı olması yeniden arge dizerken seprom biriktirme ve bekleme işlemini uzamasına
    neden olmaktadır.gereksiz beklemeler yüzünden yeniden arge dizme işlemi minumum 1 hafta ve daha fazlasına sebebiyet vermektedir.

buradaki önerim 3 ayrı kısımdan oluşan arge kategorisini ayrı ayrı sıfırlama yönteminin getirilmesi
    ve sıfırlama işleminin buna göre ücretlendirilmesi yönündedir.
    böylelikle memnun olunmayan bölümü sıfırlayıp dilediğimiz gibi yeniden dizme imkanının oyunculara verilmesi hem zaman hemde oyun oynama zevkini ve heyecanını kaybetmemize yarayacaktır.
    konu ile alakalı birçok oyuncu arkadaşın muzdarip olduğu düşünüldüğünnde umarım faydalı olacak bir öneri olmuştur.

2. forumda gördüğüm en güzel tavsiye olabilir ben desteklerim

(lazy-53) bunu beğendi.
  3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuz Güncelleme ve Fikir Havuzu bölüm kurallarına uygun olması sebebi ile tarafımca belirtilen bölüme taşınmış olup, indeks bölümüne eklenmiştir.

İyi Forumlar.

(lazy-53) bunu beğendi.
  4. smoonrise

smoonrise User

Mantıklı bir fikir ben olumlu gördüm evet olarak oy verdim , bazı gemilerde 1mil uri arge sıfırlama bu miktar 3 bölünsün her kısım için istenen uri eşit bir şekilde olur tamamını sıfırlayacaklar yine verir 1 mil uriyi ama 1 kısım yetenler 300bn küsür uriyi verir işini görür zaten yanılmıyorsam sende bundan bahsettin .

(lazy-53) bunu beğendi.
  5. (lazy-53)

(lazy-53) User

tşk ler.

uri değil aslında mesele
    yeniden dizme işlemi zaman olarak cok uzun sürüyor ve aslında biz diyelim ki ilk 2 bölümde değil de 3. bölümde değişiklik yapmak istiyoruz
    ama mecburen 3 bölümüde yeniden dizmek zorunda kalıyoruz.buda hem seprom biriktirmeyi geciktiriyor hemde min.1 hafta gibi bir süreye
    ulaşıyor.kısmi sıfırlama yapabilirsek bu süreler ve seprom süreleri 2 veya belki 3 güne iner.
    en değerli şey zaman boşa heba edilmesin.:)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Eylül 2020
    smoonrise bunu beğendi.
  6. smoonrise

smoonrise User

Aynen dostum uridium , kredi , semprom , zaman hepsinden tasaruf etmek anlamına gelir ben genel olarak uridium sorun edenler var diye onun için yazdım semprom için birçok fikir yazıldı onlarada onay verdim ama bu hepsine bir fayda olarak yansıyacak kabul olursa klavyene sağlık .

(lazy-53) bunu beğendi.
  7. Titan.

Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

Merhabalar,

Mesajlarınızda gerekli düzenleme işlemini uyguladım. Lütfen forumda alt alta yazmak yerine düzenle seçeneği üzerinden yapmanız daha uygun olacaktır. Çünkü bu durum forumda yasaklanmıştır.

İyi forumlar.

8. Yetenek ağacı tüm oyuncuların vazgeçilmezi olduğunu biliyoruz. Fakat aktif olarak kullanılmıyor.
    Oyun içerisinde çok çeşitli gemiler olmasına rağmen savaş sırasında ve nbc yaratık kesmelerinde yetenek ağacı tek yetenekte sabit kalmakta.
    Oyun içinde
    - Tank
    - Suport
    - Adc
    - Mayıncı ve suikastci
    - Yetenek uzmanı
    - Keşif ve istihbarat

gibi özelliklerin daha aktif kullanılması gerekli.
    Çoklu yetenek ağacı rün sayfası
    Arge puanı sıfırlanıp günlük dosyası sayfalara dağıttılır .
    2. sayfa 250.000 uridyum ücretle veya marketten para karşılığı 50 tl ye sayfa aktif edilir .
    6 sayfa ile sınırlıdır.
    Oyunda yeteneklerini ortaya çıkar .
    Toplayıcı özellikler tek bir sayfada aktif edilebilir. Benim önerim bu şekilde.

9. selam arkadaşlar ben sizden bir ricam var benim argem 41 ama 42 inciyi nereye koymam lazım onu bulamıyorum..
    bana yardım edermisiniz..
    ar-ge dağılımını size vereceğim ama bir 42 ciyi koyamıyorum yerini bilmiyorum...

İLK BÖLÜM.

GEMİ GÖVDESİ: 2/2
    MÜHENDİS : 1/5
    KALKAN ENERJİSİ: 5/5
    ISI AYARCISI : 1/5

2. BÖLÜM

YANILTMA MANEVRASI : 2/2
    GEMİ GÖVDESİ : 3/3
    ACIMASIZ 1 : 2/2
    KELLE AVCISI : 2/2
    ROKET UZMANI : 2/5
    UZAYLI AVCISI : 5/5

3 . BÖLÜM

KALKAN SIKLIĞI : 5/5
    YANILTMA MANEVRASI : 3/3
    AYARCI : 5/5
    KELLE AVCISI : 3/3 şunada benim argem bu şekilde ama 41 arge gözüküyor bu 42 ciyi diğerlerine mi vereceğim yoksa yeni bir yeremi vereceğim bana bir yardım edin ya

10. ED1RNELI

ED1RNELI User

Olumlu +1

11. JoLLie1453

JoLLie1453 User

Evet kesinlikl ar-ge ve skylaba güncelleme gelmeli yıllardır değişmeyen iki şey oyuna bazı konularda yetersiz kalıyor.

Sayfayı Paylaş