AR-GE dağıtımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve deJavu54 tarafından 28 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. deJavu54

deJavu54 User

Merhabalar. Oyuna yeni başladım 8 iris lf3 bo2 bir hesabım var şuan 26 argem var bunu nasıl vermeliyim hem yaratık hem kalın sıkma düşünüyorum kutu toplamıyorum şuan sizin tavsiyeleriniz nelerdir hem yaratık hem kalın sıkma için yetmez sanırım bu arge. Teşekkürler

2. karakule26

karakule26 User

26 arge az daha fazlasında lazım :(

3. deJavu54

deJavu54 User

Toplam kaç gerekir nasıl bi yol izlemem gerek öncelik hangisi?

4. Gemi Gövdesi 1(1) >> Mühendis(1) >> Kalkan Enerjisi(2) >> Kelle Avcısı 1(2) >> Roket Uzmanı ve Acımasız 1(2) >> Uzaylı Avcısı(5) >>
    Açgözlü(5) >> Ayarcı(3) >> Kelle Avcısı 2(3)
    Tam 26 Arge

5. deJavu54

deJavu54 User

tam denk geliyor ama bu arge dizilimi de savunmasız bırakır bana bi 35 arge lazım sanırım :D

6. Yeni başlamışsın. Bence kalın sıkmayı düşünme. Önce yaratık ve savunmaya ağarlık ver. Mühendise 1 taneden fazla verme ve kesinlikle Isı arayıcısına HİÇ verme. Attığın roketin süslü gitmesinden başka bir işe yaramıyor.

7. deJavu54

deJavu54 User

teşekkürler

8. şahin1

şahin1 User

arge sıfırlaması istiyorum ama 3 milyon uri lazım bir defaya mahsus olarak bir şans verseler sıfırlamak için uridyumsuz çok iyi olurdu.(shock):oops::confused.::eek::((shock)(shock)(shock)(shock)(shock)(shock)(shock)(shock)(shock)(shock)(shock)(shock)(shock)(shock)(shock)(shock)(shock)(shock)(shock)(shock)(shock)(shock)(shock)(shock)(shock)

9. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Arge konusunda da En iyi tavsiyem savaş, şeref ve NPC argesidir.

Mayın sizin oynama biçiminize göre değişmektedir. Eğer mayın veya Akıllı bomba CPUsunu kullanmayı seviyorsanız mayın argesi fazlasıyla iş yapacaktır O zaman Npc argesi yerine Mayın argesi basmanız daha mantıklı olacaktır.

Arge demo üzerinden denemelerinizi yapıp kendi arge stilinizi de belirleyebilirsiniz.

İyi Forumlar.