Destek Ar-Ge Tavsiyesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve tolgahanozturke tarafından 2 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. Merhaba

Ben bir süredir kutu argesiyle oynuyorum fakat sıkıldım biraz görev yapmak istiyorum bu yüzden argemi değiştirmeye karar verdim ve kendim inceleyince en uygun (savaş+farm) arge olarak aşağıdaki olduğu kanaatine vardım:

Gemi gövdesi I 2
    Mühendis 5
    Kalkan Enerjisi 5
    Yanıltma Manevrası 2
    Gemi Gövdesi II 3
    Acımasız I 2
    Kelle Avcısı I 2
    Roket Uzmanı 5
    Uzaylı Avcısı 5
    Kalkan Sıklığı 5
    Yanıltma Manevrası II 3
    Acımasız II 3
    Ayarcı 5
    Kelle Avcısı II 3
    Toplam 50

Halihazırda 34 arge olmakla birlikte 50 arge için bu yolu izleyeceğim hata yapmamak adına sizlere danışmak istedim..

Teşekkürler

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Yapmış olduğunuz Ar-Ge dizilimi bence oldukça uygun. Mühendisi 5 yapmanız haritada daha yoğun bulunabilceğiniz anlamına da gelmektedir. Diğer oyuncu arkadaşlarımızın da fikrini alalım bakalım onların düşüncesi ne olacaktır.

İyi Forumlar Dilerim.

tolgahanozturke bunu beğendi.
  3. em[R]eyiz

em[R]eyiz User

Isı arayacısı biraz eskidi sanırım kimse kullanmıyor bana kalırsa % oranı arttırlırsa kullanılabilir efektif olarak baya keyif alıyordum eskiden kullanırken

4. Onun için teknoloji oldugu için tercih edilmiyor ona verincede diğerlerinden taviz vermek gerekiyor böylesi daha makul geldi

Güncel

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Temmuz 2020
  5. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Lütfen forumda alt alta yazı yazmayınız, forumda bu olay yasaklanmıştır. Devamı halinde ceza işlemi alabilirsiniz. Ayrıca nesnel olarak kullanılan arge formatını aşağıda paylaşacağım.

Arge konusunda da En iyi tavsiyem savaş, şeref ve NPC argesidir.

Mayın sizin oynama biçiminize göre değişmektedir. Eğer mayın veya Akıllı bomba CPUsunu kullanmayı seviyorsanız mayın argesi fazlasıyla iş yapacaktır O zaman Npc argesi yerine Mayın argesi basmanız daha mantıklı olacaktır.

Arge demo üzerinden denemelerinizi yapıp kendi arge stilinizi de belirleyebilirsiniz.

İyi Forumlar.