Arama motoru

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve UÇAN(-_-)HOLLANDALI tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce olmalı mı?

1. Evet, olması kolaylık olur

93,8%
  2. Hayır, olmasını istemiyorum (lütfen nedenini yazın)

18,8%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Benim fikrim aslında basit ama çok gerekli olan ben kendimin kapı sayısı ve kapı süremi görmek istiyorum ve bunu her sayfada tek tek aramaktan bıktım ve bir önerim var bu yerlere kolaylık olsun diye bir arama motoru eklesek basit birşey ama bizim açımızdan çok yararlı olacaktır. Hem bu arama motorunda kendimizin istatiğini ve başkasının istatiklerini görebilir. İyi forumlar

Son düzenlenen: 31 Mart 2014
  2. Ben bunu görünce darkorbit forum arama motoru zannettim biliyorsun berbat bir şey :D

3. Evet yeni forum motoru biraz iyi ama eskisi çok kötüydü ya :D ve fotoğraf yeni forum arama moturunun :)

4. aa birden fazla oy kullanılabilirmiş hem evet hemde hayıra bascaktım :D

5. Bence de gerekli bir şey :D Olabilir +1

6. Kararsız kalıp hakkımı yemek istemeyenleri düşündüm :D

7. 54 kere görüntülenmiş 15 oy kullanılmış ama hiç yorum yapan yok bir destek verin lütfen

Son düzenlenen: 31 Mart 2014
  8. KARANLIK

KARANLIK User

Fikirden fikire geçmişsiniz tam olarak ne yapılmasını istiyorsunuz.İlk mesajınızı düzenleyiniz.Yazınızı mümkün olduğunca kısa tutunuz.

9. Düzenledim moderatörüm :) Bir hatam varsa tekrar uyarınız lütfen

10. KARANLIK

KARANLIK User

Tamamdır şimdi anlaşılıyor.Bakalım diğer oyuncular ne düşünüyor.

11. Merhaba ,

Galaksi Kapıları İstatistik Sayfası

Burada benzer bir konu var. Fakat genel olarak kapı sayılarına yönelik. Kapı süreleri ile ilgili bilgilerin olması ile ilgili fikriniz varsa konuya yazın konu sahibi gördüğünde ekleyebilir.

Benzer bir konu daha iyi destek alır ama konular çoğalırsa destekler dağılır ve düşük kalır.

Eğer sizin içinde uygunsa konuya kapatılabilir gibi bildirirseniz kilitleyelim.

İyi forumlar.

12. Konunun başında demiştim daha önce açıldımı bilmiyorum diye ondan burdaki konuyu kilitleye biliriz konuyu çaldı gibi laflar çıkmasını istemem uygunsa kilitleyin lütfen

13. Merhaba ,

Dediğim gibi konuya mesaj olarak süreler ile ilgili de bilgilerin olması yönündeki fikrinizi yazabilirsiniz.

Maksat bir birine yakın yada benzer konuların çoğalıp desteğin azalmasını engellemek. Yani bir konu hakkında 1 yada 2-3 konu olması mı daha iyidir yoksa 7-8 tane olması mı iyidir :D

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.