Arge dağılımı yapacağım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve LoRd_OF_ThE_ShADoW tarafından 5 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba, şu şekilde arge yapmayı düşünüyorum ama bir sorum olacak,

• Gemi Gövdesi I 2/2
    • Mühendis 1/5
    • Kalkan Enerjisi 5/5
    • Kelle Avcısı I 2/2
    • Gemi Gövdesi II 3/3
    • Acımasız I 2/2
    • Roket Uzmanı 2/5
    • Uzaylı Avcısı 5/5
    • Kalkan Sıklığı 5/5
    • Ayarcı 3/5
    • Kelle Avcısı II 3/3
    bu argenin bir kısmını tamamladım sadece kalkanda 4 puan eksiğim var ama diğer argeler açıldı. Ben diyorum ki arge dağılımını sıralamaya göre yapmasam da önce NPC ye yönelik arge geliştirmek amacıyla,

• Acımasız I 2/2
    • Roket Uzmanı 2/5
    • Uzaylı Avcısı 5/5 argelerini tamamlasam NPC hasarı yönünde bir fayda elde edebilir miyim yoksa sıralamayı mı takip etmeliyim?

2. kalın sıkmayı napacaksın
    ayarcı dahil olmak üzere npc argesinide fulle
    sonra savunma argesi
    sonra kalın sıkma
    en son seref

32 argeye ayarcı 5 olcak sekılde npc full yapabılıyon 35 de defans yanı ust taraftakıler fullenıyor 38 de kalın sıkıyon
    41 de seref acmıs oluyon
    46 da yanıltmayı fullemıs oluyon wslık
    46-50 arası roket ısı ayarı

3. _Zeronix_

_Zeronix_ Guest

Benim de arge hedefim bu şekilde. 30 argeyim ve 3 arge kaldı hedefi tamamlamaya. Kalın sıkma takıntın olmasın lütfen,yüzde 12 NPC hasarı mükkemmel bir oran. Hiç düşünmeden uzaylı avcısına öncelik ver. Çoğu kalın sıkan adamdan çok daha hızlı kasılıyorum

4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Tabi ki de bu olay sizin oyun oynama stilinize kalmıştır daha fazla hasar vermek istiyorsanız, dediğiniz gibi NPC argesine odaklanabilirsiniz ve büyükçe bir avantaj elde edersiniz NPClere karşı. Ama bunu yaptığınız zamanda kalkanlarınız zayıf kalacaktır bunu da unutmamak gerekiyor. Ona göre daha dikkatli şekilde davranmalısınız.

İyi Forumlar.

5. Kalın sıkma takıntım yok zaten. Gemiyi geliştirmek amacıyla arge dağılımında önce NPC argelerini belirttiğim şekilde dağıtmak istiyorum zaman kaybı olmasın diye. Şu anki gemimle zorlanarak talon kesebiliyorum sadece. Golide neredeyse full lf3 var. Sonrasında ise savaş argesine yönelik dağılım yapayım diyorum. Henüz kapı açmadım, bu arge dağılımının faydası olur diye düşündüm...
    Yanlış ifade etmediğimi umarak ve affınıza mağruren tekrar sormak istiyorum. Şu an arge dağılımını,

• Acımasız I 2/2
    • Roket Uzmanı 2/5
    • Uzaylı Avcısı 5/5

şeklinde yaparsam ve diğer dağılımları daha sonra yapsam NPC kesiminde bana faydası olur mu?

6. npc kesiminde faydası tabiki de olur türkçe açıklaması argenin üstünde yazıyor zaten hasarın azalmaz merak etme cogaltıyor acıklamasında yazdığı gibi
    biz sana öneride veya sıralamada fikir verebiliriz ama su arge su işe yarar mı soruları zaten argenın ustune geldigin zaman cevabı bulursun

7. Çok teşekkür ederim cevaplar için. Çok faydası olacak.
    Konununun kilitlenmesi uygundur.

8. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konu sahibinin isteği üzerine konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.