arge dağılımı...

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve takemyhard tarafından 21 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. takemyhard

takemyhard User

klasik arge 20 lvl'a kadar çök faydalı oldu...ama şimdi düşman haritalarında gezmek zorundayım...en basit gev 250 goli diye başlıyor...argeyi yeniden dağıtmam gerek ama bildiğiniz gibi sepron ve zaman işi....yani hatalı dağıtırsam işim çok zorlaşır...2 ahngarım var...biri goli(spertrum çoğunlukla)...diğeri aegis....bundan sonra kasabilmem için savaşmak zorunda olduğuma göre sizce argeyi nasıl dağıtmalıyım....(güveyle geziyoruzya sürekli kalkan işmize yaramıyor...(28 arge)

2. takemyhard

takemyhard User

teşekkürler :) ...bu dağılımları biliyorum ...benim istediğim ara dağılım gibi birşey...yani arge 40 oluncaya kadar beni idare edebilecek bir arge...çok şey istiyorum gibi bir hisse kapıldım :)... belki arkadaşlardan birinin bir fikri vardır...

3. -BoldMan-

-BoldMan- User

anladığım kadarı ile baskın görevlerinde yapacaksın, düşmana fazla sıkan klasik 24 arge yap istersen, 24 argede düşmana fazla ve kalın sıkarsın. kalan 4argeninde 2sini ayarcıyı 5/5 yaparak harcayabilirsin 2argede sana kalır, yanıltma manevrası 1 yap derim. 3arge daha kasıp, yanıltma manevrası 2 yi 3/3 yaparsın :)

Gemi Gövdesi=2/2
    Mühendis=1/5
    Kalkan Enerjisi=5/5
    Kelle Avcısı=2/2
    Gemi Gövdesi II=3/3
    Kalkan Enerjisi=5/5
    Ayarcı=5/5
    Kelle Avcısı II=3/3
    Yanıltma Manevrası I=2/2

nail1454 ve takemyhard bunu beğendi.
  4. Merhaba ,

Klasik 24 arge'nin üzerine Ayarcı'yı 5/5 yapmanızı öneririm böylece 26 arge dağıtmış olursunuz. Sonra artık ya Roket Uzmanı'na 5/5 yada Yanıltma Manevrası 1'i 2/2 sonra Yanıltma Manevrası 2'yi 3/3 yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

5. takemyhard

takemyhard User

benim şimdiki argem zaten klasik savunma...ayarcıda full...argeyi yeniden dağıtsam ve kalkandaki 5 argeyi 2ye düşürsem...3 argeylede yanılmamanevrasını fullesem....baskınlarda yararı olurmu acaba??

6. Merhaba ,

Bence klasik 24 arge kalın sıkmaya göre olması ve sonrasında Yanıltma Manevralarını yapmanız çok daha iyi olacaktır. Diğer türlü pek yararını göreceğinizi düşünmüyorum.

İyi forumlar.

takemyhard bunu beğendi.
  7. kiyamet moda katiliyorum klasik 24 arge olduğu gibi kalmali sonrasinda vuruşlarini aritracak roket hasari gibi onlari geliştirmeye bak

8. takemyhard

takemyhard User

tavsiyeleriniz için teşekküeler...klasik dağııma devam etmeye karara verdim...şimdilik en iyi dağılım o görünüyor....

9. Merhaba ,

Rica ederim imkanlar dahilinde yardımcı olmaya çalışıyoruz. :) Başka sorunuz yoksa kilitleyelim ?

İyi forumlar.

10. takemyhard

takemyhard User

10 gündür girmiyorum...konu açık kalmış :)...kitlerseniz iyi olur...

11. Merhaba ,

Konu çözüme kavuştuğundan kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.