Arge harici günlük dosyası kullanımı

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve joetly tarafından 27 Şubat 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. joetly

  joetly User

  Merhaba,

  Arge fulledikten sonra günlük dosyalarını geliştirilmiş lf4 ve enerji transferi harici kullanımı var mı? diğer arkadaşlar nasıl bir yol izliyor merak ettim.

  mevcut 1600 küsür günlük dosyası birikti ve geliştirilmiş lf 4 (gerçi hp veren ismi aklıma gelmedi onları fulleyesim var) ya da enerji transferi çok kullanmadığımdan öyle biriktiriyorum şu an.
   
 2. oben

  oben User

  lf4 artık ganimet sandıklarından çıkıyo fukkesende kullanacağın lazer pro olacaktır enerji transferini yap kalan biriksin arge 75 e çıkacak kullanırsın.
   
 3. hoppa15

  hoppa15 User

  ciddi mi? bir haber duyuru var midir? yeni argeleri gelecek
   
 4. hoparuu

  hoparuu User

  Teknolojilerde kullanabilirsin. Seprom + Günlük dosyalarla Enerji transferi, savaş tamir robotu, kalkan yüklemesi falan yaparsın.
   
 5. smoonrise

  smoonrise User

  Pek ihtimal vermiyorum 75 arge güncellemesini ama bunu maddi bir kazanç olarak oyuna ekleme seçeneklerini değerlendiriyorlarsa çok uzun sürmez yakında 75 de olur 100 de argeler yeter ki dolar euro gelsin gerisi teferruat şirket için .
   
 6. Hesabımda 450 bin fazladan arge dosyası var öylece duruyor 50 arge yetersiz kaliyor artık bence onun sınırı kaldırılmalı