Öneri Arge "Kalkan Sıklığı" Güncellemesi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve WolfWar tarafından 6 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu ?

1. EVET

oy sayısı 121
    87,1%
  2. HAYIR

oy sayısı 18
    12,9%
  1. WolfWar

WolfWar User

Merhabalar,

Bildiğiniz üzere Darkorbit 2D den 3D ye geçmeden önce kalkan sıklığı yapan kişiler saldırı aldığında etraflarında mavi renkte dalgalanma oluyordu. Fakat bu 3D ye geçince arge yapan yapmayan herkesin etrafında dalgalanma efekti oluşmaya başlandı hatta npc lerde bile !
    Eeeee o zaman arge yapanlara bu efektin ne ayrıcalığı kaldı ?

Ben de diyorum ki madem 3D de bu efekt herkesde çıkıyor o zaman arge yapanların etrafındaki dalgalanma çok açık bir renkte kırmızı olabilir. Sizce hoş olmazmıydı ?

Şimdiden cevap veren vermeyen, oy kullanan kullanmayan herkese teşekkür ederim.

Son düzenlenen: 28 Şubat 2017
  2. işte birisi benle aynı fikirde olan birini buldum 150 yıldır bunu anlatmaya çalışıyorum foruma moderatörler gelip

eee şey biz teknik ekip di carttu curttu yok grafik ayarlarını yükseltin diyip geçirdiler biz bilmiyormuyuz grafik ayarlarını yükseltmeyi yükselttik işte !

konuya dönücek olursam %100 katılıyorum arkadaşa 2d çok güzel bir şekilde hasar aldığımız zaman yanlarımızda kalkanlar çıkıyor...Fakat 3dde herkeste olmaya başladı 0 bir gemide bile canavarlarda bile.!!! eeee ne anladık ozaman biz bu argeden ?

ayrıca kalkan enerjiside aynı şekil 2d de elmasda bile o efekti varken 3d de hiç bir efekti yok...

3. Hiç dikkat etmedim. Kalkanı olan herkeste bu efektin olması mantık olarak normal ama argeli biriyle argesiz birini ayırmak için dediğin gibi ayar yapılabilir.

Dediğim gibi dikkat etmedim ama bunu detaylıca test ettin mi? Belki ufakta olsa bi farklılık vardır.

-03HAYALET03- ve WolfWar bunu beğendi.
  4. Aslında o kalkan sıklığı değil kalkanı var olduğunu belli etmek için yapmışlar. 3D'de ki kalkan sıklığı mavi-beyaz karışımı renginde, kalkan sıklığı olmayanda normal mavi renk var.

5. DraydiBoy

DraydiBoy User

evet bence de olmalı

6. Kırmızı da abez kacar ya :) zaten tıkladıgında kırmızı çember oluyo iyice kırmızı olur bu seferde :)
    Edit oy kullanmadım :) ama dedikleri gibi hafiften bir farklılık var yani eminim bende fark ettim dikkat edince ama gozlerim agrıyo suan :)

WolfWar bunu beğendi.
  7. WolfWar

WolfWar User

Güzel yorumun için teşekkür ederim. Öncelikle kırmızı derken çok koyu bir kırmızı değil zaten pembe-kırmızı bir renkte ve saydam gözü yormicak bir renkte olucak. Görseller için uğraşıyorum. Birde fark zaten var diyorsunuz ben göremedim elinizde buna dair görsel birşey varsa görmek isterim :)

Son düzenlenen: 8 Kasım 2015
  8. aynen o farkı bende göremedim bi görsel felan varsa görelim merak ettim :)

9. WolfWar

WolfWar User

güncel

10. Aralarında fark varsa da pek belli olmuyor. Aralarındaki fark belli olsun diye bu renk vs. oynama yapılabilir . Derdimiz efekt :)

WolfWar bunu beğendi.
  11. Aliens

Aliens User

Evet, yararlı. Oyum olumlu.

WolfWar bunu beğendi.
  12. WolfWar

WolfWar User

güncel

13. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

Guzel +1..gozumuz mu alisti 3 d mi duzenlendi sadelesti gibi,hatta bicok sey daha efektli renkli olabilir.

WolfWar bunu beğendi.
  14. GREED

GREED User

Kesinlikle gerekli bende henüz o arge tam değil ancak ben de o argeyi fullesem ayrıcalık isterim :D benden tam destek .

WolfWar bunu beğendi.
  15. Arkadaş özellik için mi efekt için mi arge veriyoruz anlamadım ki :)

WolfWar bunu beğendi.
  16. WolfWar

WolfWar User

Sana şöyle diyim. İç güzellik mi dış güzellik mi ?

17. İç güzellik bence :) . Ama genel olarak millet dışa bakar .

WolfWar bunu beğendi.
  18. WolfWar

WolfWar User

Tabi ki iç güzellik çok önemli fakat yinede dış güzellikte önemli değil mi ;)

Chaorrupted bunu beğendi.
  19. Aynı zamanda şeklimiz olsun diyorsun yani :)

WolfWar bunu beğendi.
  20. Merhaba ,

+1/-1 yada +/- gibi kısa mesaj yazmak yerine biraz da olsa düşüncenizi yazarsanız çok daha iyi olacaktır.

İyi forumlar.

WolfWar bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş