Arge Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve •๑۩۞ŠŤĀŘ۞۩๑• tarafından 18 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar merhaba, eski 24 Arge kalın sıkma buildini kullanıyorum, ama son zamanlarda sıkça Yaratık Arge muhabbeti nedir? Beni biraz aydınlatabilir misiniz bu konuda? Hangi Argelere puan veriyorsunuz? 24 Argede hem Yaratık hemde Kalın sıkma olayı mümkün müdür?

Biraz yardımcı olabilir misiniz?

Ve bir başka merak ettiğim olay var, Görevlerde R-Zone adında bir bölgeden bahsediliyor, neresidir bu bölge? Forumda biraz araştırdım ama net bir bilgi bulamadım

Argelerin resimleri böyle, Hangi argelere puan vermem gerekiyor, ufak bi yardım :p

TheTürkishPower52 bunu beğendi.
  2. Toplamda 33 Ar-ge'de hem kalın sıkabilir hem de npclere %12 daha fazla hasar vermeniz mümkün.

• Gemi Gövdesi I 2/2
    • Mühendis 1/5
    • Kalkan Enerjisi 5/5
    • Kelle Avcısı I 2/2
    • Gemi Gövdesi II 3/3
    • Acımasız I 2/2
    • Roket Uzmanı 2/5
    • Uzaylı Avcısı 5/5
    • Kalkan Sıklığı 5/5
    • Ayarcı 3/5
    • Kelle Avcısı II 3/3

Klasik 24 Ar-ge nin üzerine turuncu ile yazdığım argeleri ekliyorsun toplamda 33 arge yapıyor.

3. En kısa yoldan uzaylı avcısını 5/5 yapmaya uzaylı argesi deniyor.

R-Zone haritasına da buradan girebilirsiniz.

4. teşekkürler, Şeref puanı ne işe yarıyor ki tam olarak?

Teşekkürler yardım için!

5. Şeref pupanı rütbeye etki etmesi dışında çok bir işlevi yok. Argede uzaylı avcısını açmak için 2 puan vermek zorunlu

6. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Yaratık argesi diye bahsettiğimiz Uzaylı Avcısı argesi eğer 5/5 olarak tamamlarsanız yaratıklara ek olarak %12 daha fazla vurursunuz. R-Zone(Boyut Savaşları) haritası ile ilgili bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.