Öneri ARGE Puanları Hakkında

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve LARK1988 tarafından 21 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

ARGE Yetenek sıfırlama 100.000 uridium ile standartlaştırılmalı ve ARGE Puanı 60'a yükseltilmeli

1. Evet

oy sayısı 69
    32,7%
  2. Hayır

oy sayısı 44
    20,9%
  3. Sadace ARGE Yetenek sıfırlama 100.000 uridium ile standartlaştırılmalı

oy sayısı 39
    18,5%
  4. Sadece ARGE Puanı 60'a yükseltilmeli

oy sayısı 59
    28,0%
  1. LARK1988

LARK1988 User

Arkadaşlar Arge üzerine açılmış bir çok konu vardır, bende iki fikrim var paylaşmak istiyorum ve sonunda bir anketle taçlandırmak istedim.

1. ARGE de yetenekleri sıfırladığımızda her seferinde sıfırlama maliyeti ikiye katlanarak sıfırlanmaktadır ve bu durumu standart bir duruma getirmek artık bir zorundalık haline gelmiştir.(Örneğin yetenek sıfırlama standart 100.000 uridium olabilir)
    Çünkü: Gerek ARGE puanlarını dağıtırken yapılan hatalı dağıtım gerekse sıkıldığımız zaman ya da maliyeti artık milyonlarca uridium isteyen sıfırlamalar yüzünden oyuncular sıkıntı yaşamaktadır.

2. ARGE puanı 50 ile sınırlı tutulmuş, bence bu sınır 60'a çıkartılmalı.
    Çünkü: ARGE puanlarımızı dağıtırken bir çok özelliktende fazgeçiyoruz, mesela ben Mayıncı I, Mayıncı II ve Patlayıcı uzmanını fullemek istiyorum bunun için 10 ARGE puanına ihtiyacım var, zaten 50 ARGE puanım var ve diğer özelliklerimide kullanmak istiyorum.
    Yetenek Ağacında 95 ARGE özelliği mevcut bunun kullanılabilir max. 50 ARGE puanının 60 ARGE puanına yükseltilmesi yerinde bir karar olacaktır.

Teşekkürler.

2. Aege bölümü tamamiyle güncellenmeli

3. Argeler 60'a yükseltilmeli ve 4.seviye protokol olayındaki gibi son 10 arge puanı kıdemli oyunculara tanınmalı
    Teşekkürler

Eyuplu3 ve ARDAUBERARDA bunu beğendi.
  4. Prophecy

Prophecy User

Argelerin yükseltilmesi konusunda hem fikirim, güncel.

5. Sıfırlama sabit bir fiyat tutulabilir.

Arge 60 a da yükseltilebilir.

Keşke birden fazla oy kullanabilecek şekilde konuyu açsaydın.

6. Master0735

Master0735 User

100k uri 50 argenin üzeri için geçerli olmalı bence yeni başlayanlar için çok zor olur ki hele acemiyken çok sıfırlıyorduk.

7. korsanjack

korsanjack User

argelerin 55 e yükseltilmesi konusunu ben 5 sen önce açmıştım keşke böyle bi şey yapsalar 60 değilde 55 de olabilir.O zaman vuruş ve yaratık tam fulleniyo oda yeterli olur.

8. Bu fikri tamamıyle Destekliyorum...
    bence gözden geçirilmeli ve uygulanması gereken bir konu.

9. Ar-Ge kesinlikle gelişecektir artık bıkmışlardır gemi tasarımlarıyla uğraşmaktan. Aynı kalmamalı 60 olucaksa yeni yetenekler gelmeli yoksa saçma olur bence. mesela dmg shd %5 maksimum olucak sekilde eklenebilir

Eyuplu3 bunu beğendi.
  10. Argenin amacı herşeyi açmak değil zaten, oyun tarzınıza uygun seçimler yapmak. Bence gerekli bir şey değil.

Soyuz* bunu beğendi.
  11. Eyuplu3

Eyuplu3 User

Yeni yeteneklerin gelmesi güzel olur.

50+10 olabilir. 10 argeyi sadece premium üyelere kullanabilir veyahut daha değişik şartlar öne sürülebilir.(misal ilk 1000 oyuncu olmak vb)
    Bu da burada fikir olarak dursun belki bir işe yarar.

Tabiki bu dediklerimin olmaması oyuncuların adına daha güzel

12. Yetenek kısmında bi sürü sey yapılabilir bence bunun üstünde düşünüyorlardır baya eskidi oyuncular da eski hemen hemen herkez 50 de suan günlük dosyalar yatıyor hesaplarda bunlar için de ful gemilere alternatif birşeyler yapılabilir.

Eyuplu3 bunu beğendi.
  13. gelmez kardeş ama ama yabancı yöneticilerden örendigim kadarıyla apis zeus gibi benzer bir droit gelicekmiş aynı zamanda yeni droit dizilişleri olacakmış

14. Soyuz*

Soyuz* User

Olumsuz çünkü yetenek ağacının amacı belli bir yeteneğe yönelmek savunma, saldırı, kazanç gibi.
    Tüm yeteneklerde gelişeceksiniz anlamı ne?
    Oynayış biçiminize göre tarzınızı seçmeniz gerekiyor.
    Bir arkadaş 60 arge olsun sadece kıdemlilere tanınsın demiş :)

15. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Arge puanları yükseltilmesi ile bir hafta sonu raporu iletildi. Lakin support teknik ekibi arkadaşlar nasıl yaparlar onu ben bilemem şahsen ama sizler bu konuyu ve anketi güncel tutarsanız. Gene iletiriz raporlayıp bir arkadaş apis zeus tarzı diroit gelecek demiş böyle bir bildirim bizlere gelmedi.

İyi forumlar.

(_ÇILGIN.TÜRK_)(TET) bunu beğendi.
  16. vallahi argeyi sıfırlıcam tekrar dizicem 179k uri istiyor gerçekten düzelsin giderek katlanarak artması çok saçma

17. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Sayın arkadaşım sabırla beklemekten başka şuan bir şey gelmez elimizden. :(

İyi forumlar.

18. merak etmeyin kısa sürede gelir zaten en son herşey türkiye duyuluyor biliniyor ayrıca argeleri serbest bırakmalılar bence

19. Bir gelişme var mı

20. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Maalesef şu an için bizlere öyle bir bildirim gelmedi, gelirse zaman kaybetmeden forumda duyurusu yapılacaktır.

İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş