Arge Puanları

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve klohftru tarafından 4 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. klohftru

klohftru User

Merhaba Arkadaşlar;
    Arge Puanlarında Mayınların hasar seviyesi yükseldiğinde İnsta kalkan (ISH01) 3 saniye değilde örneğin daha fazla saniyene koruma sağlıyor, Mayın hasar argeleri full iken insta kalkan tam değeri nedir. (toplam kaç saniye)
    Bu artış akıllı bombayı da ne kadar etkiler.
    Ayrıca Arge ile Mayınların Tahrip alanı artınca neyi ne kadar etkiler.

2. oben

oben User

bu 3 saniyenin süresini etkilemiyor diye biliyorum fakat aksi bir durumda olabilir keza ben akıllıyada etki etmediği yönünde denemeler yapmıştım şimdi ise etki ettiği yönünde bilgiler verilmekte yani bildiğim akıllının hasarını artırıyor ama oran olarak nekadar bilmiyorum ama 3 saniyede 1 değişiklik etkisi olduğu yönünde bilgi henüz paylaşılmadı.

3. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Mayınların hasar seviyesi sadece mayınların ve akıllı bombaların hasarlarını etkilemektedir, insta kalkanla bir alakası bulunmamaktadır. İnsta kalkan süresi sabit 3 saniyedir. Mayın tahrip alanı argesi ise mayın patladığında hasar verdiği alanı büyütmektedir.

İyi forumlar.

4. klohftru

klohftru User

Arkadaşlar Değerli bilgileriniz için teşekkür ederim.

5. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Rica ederiz, sormak veya eklemek istediğiniz başka bir şey yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.