Öneri ArGe Sayfaları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve weneXa tarafından 29 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. weneXa

  weneXa User

  Problem: ArGe sıfırladıktan sonra tekrar puan dağıtmak, seprom'un yavaş yenilenmesi nedeni ile sıkıntılı bir haldedir.

  Öneri: ArGe'de 1 veya daha fazla hızlı değiştirme sayfası. Böylelikle sürekli ArGe sıfırlamak zorunda kalmayıp kolaylık sağlanabilir.

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Bu konu hakkında uzun uzun yazılacak bir durum yok basit ve yararlı çözümler ile biz oyuncuların oynayış kalitesini yükseltmeniz rica olunur.

  Kendi yaptığım örnek görseller;

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. Merhaba,

  Değerli oyuncu konunuza anket eklemelisiniz.
  Kurallara buradan ulaşabilirsiniz. Lütfen kurallara uygun şekilde konunuza anket ekleyip gerekli seçenekleri işaretleyin.
  Gerekli cevap verildiğinden konunuzu kilitleyip arşive kaldırıyorum.

  Güncelleme ve Fikir Havuzu bölümünde değerli fikirlerinizi ve önerilerinizi paylaşırken lütfen anket açmayı unutmayınız.

  Anket açarken* lütfen aşağıda gösterildiği gibi tek seçeneğin seçilmesi, oy verenlerin gösterilmesi gibi önemli şıkları işaretleyiniz. Anketlerin daha adil olması için bu maddelerin seçilmesi zorunludur.
  [​IMG]

  *Anket eklemek/açmak konusunda yardıma ihtiyacınız olursa buraya göz atabilirsiniz.
  • İlgi ve destek gören fikir ve öneriler raporlarımıza eklenecektir. (Yeterli desteği alamayan ve/veya aktiflik gösteremeyen konular arşive taşınır.)
  • Lütfen bir fikre/öneriye destek verirken oyunuzu kullanınız ve yorumlarda bu fikir/öneri hakkında görüşlerinizi yazınız. "+", "up" gibi görüşlerinizi bildirmeyen yorumlar dikkate alınmayacak ve silinecektir.
  • Aynı içerikteki konuları açmamaya özen gösteriniz. Aklınızdaki fikrin/önerinin daha önce dile getirilip getirilmediğini öğrenmek için sağ üstte bulunan forum içi aramayı kullanabilirsiniz.

  Gerekli açıklamayı üste paylaştım konunuzu açarken bu maddeleri dikkate alınız.

  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş