Öneri ArGe Sayfaları

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve weneXa tarafından 29 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Örnekteki gibi, ArGe sayfa özelliği faydalı olur mu?

1. Evet.

84,0%
  2. Hayır.

16,0%
  1. weneXa

weneXa User

Problem: ArGe sıfırladıktan sonra tekrar puan dağıtmak, seprom'un yavaş yenilenmesi nedeni ile sıkıntılı bir haldedir.

Öneri: ArGe'de 1 veya daha fazla hızlı değiştirme sayfası. Böylelikle sürekli ArGe sıfırlamak zorunda kalmayıp kolaylık sağlanabilir.

Bu konu hakkında uzun uzun yazılacak bir durum yok basit ve yararlı çözümler ile biz oyuncuların oynayış kalitesini yükseltmeniz rica olunur.

Kendi yaptığım örnek görseller;

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Eylül 2019
    caner.123 bunu beğendi.
  2. görseller gözükmüyor dostum tekrar başka formatta yüklersen eğer bizde ona göre fikrimizi beyan edelim iyi oyunlar

3. weneXa

weneXa User

Sağ tık "yeni sekmede aç" ile de görebilirsiniz teşekkürler.

4. teşekkür ederim

bencede güzel olur benden +1

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Eylül 2019
    weneXa bunu beğendi.
  5. Merhaba,

Değerli oyuncu konunuzu bölüm kurallarımıza uygun şekilde açtığınız için teşekkür ederim, konunuzu takip edeceğiz ve yeterli çoğunlukta desteği elde ettiğiniz takdirde raporlarımıza ekleyeceğiz.Buna ek olarak konunuzu index konusuna eklemiş bulunmaktayız.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Eylül 2019
  6. caner.123

caner.123 User

Hala konu geçerliyse destekliyorum +1Hala konu geçerliyse destekliyorum +1

weneXa bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş