Öneri Arge Sıfırlama Resimler ile Desteklendi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve yılmaz749749 tarafından 4 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sizce

1. olsun

oy sayısı 230
    87,5%
  2. geliştirilsin

oy sayısı 33
    12,5%
  1. görunce sevindim yonetimden biri yorum yapmış diye megersem uyarıymış dikkat alırım Modum

2. Güncel.

3. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Dikkate almışsın ama hala başlık büyük :)

Ha bu arada destek demişsin söz destek vereceğim :)

iyi forumlar.

4. uzun süredir yokum forumda 1 ay fln bilmiyordum ana başlıgı kastetiginizi :)

5. +1 güzel ve geç kalınmış bir fikir iyi forumlar ★ÖĶĶĔŞ●ÁĹРĔŔ●ÁŃĨŤ★C★

Son düzenlenen: 7 Aralık 2015
    yılmaz749749 bunu beğendi.
  6. (+1) iyi bir fikir çoook eskiden arge sıfırlamak için 100 k kusur uri harcadıgımı hatılıyorum.

7. destek için teşekurler :)

8. Çoktan oylamıştım :) Yazın :D

9. teşekurler :) o zamn tekrardan :)

10. bencede düşmeli veya bir yerde sabitlenmeli , şeref kasmam lazım şerefe veriyom . tp istediğimde sıfırlayıp ona verebilmeliyim , zaten büyük argeleri(+45) dağıtması çok uzun bir zaman alıyor(1 hafta kadar) birde bu uriler bitiricek bizi :D 2 kez daha sıfırlasam 3. sıfırlamaya özel 1m uri çekmem lazım. +1

11. kesinlikle kalkmalı benim sıfırlama 128k uri oldu. 33 argeyim :)

12. Güncell.. +++++:)

13. destekler için herkese teşkurler

14. x_Amca21

x_Amca21 User

destek veriyorum çok öneml, bi konu

15. Hakket bu seprom çok sıkıntı arge değiştireceğim 30k seprom lazım 1.5 haftada seprom oluyor öl öl diril bu süredede +1

16. 79 oy için teşekurler

17. WolfWar

WolfWar User

Haklısın kesinlikle kaldırılmalı :) Zaten seprom a dert yanıyoruz arge basarken birde uriye dert yanmayalım kesinlikle +1

Son düzenlenen: 11 Aralık 2015
  18. x_Amca21

x_Amca21 User

ya benim arge bozuldu ne yapmalıyım açılmıyor 20 argeden 9unu kulana bilyorum

19. yeni başlayanlar bolumunde resim ile dile getirseniz moderator size yardımcı olcaktır

20. Zenci

Zenci User

benim gemim 44 arge ve 400 uridium istiyor :) eskiden harici program kullananlar sürekli bozup yapıyordu gördüğünüz gibi bence böyle kalması makul ve olmasın seçeneği gelirse memnun olurum.

Sayfayı Paylaş