Öneri Arge Sıfırlama Resimler ile Desteklendi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve yılmaz749749 tarafından 4 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sizce

1. olsun

oy sayısı 230
    87,5%
  2. geliştirilsin

oy sayısı 33
    12,5%
  1. Güncel!.

2. oyle deme kardeş yani ben yeni başladıgımda bilmiodum 64k uri yaptım uriyi az uri degil bana göre .

3. darko_pro1

darko_pro1 User

Sadece kendinizi değil bütün oyuncuları düşünmeniz iyi olurdu. Belki sizde bir gün gelecek argeyi bozup binlerce uri vereceksiniz.

yılmaz749749 bunu beğendi.
  4. Zenci

Zenci User

Olmamasından yanayım..

5. 87 oy

6. daha öncede onay vermiştin ama yine yazıyorum kesinlikle çooooooook güzel olur :)

7. Silence..

Silence.. User

kaç kere sıfırladığında doğruyu bulacan ki ? 2-3 kere sıfırlayıp en mantıklı yolu izleyebilirsiniz. Oyum olumsuz ama yine de emeğine sağlık

8. Sen üstün oyuncusun kardeş.

9. Merhaba ,

Kaç zamandır yazıp yazmamakta kararsızdım fakat bana kalırsa sürekli arge değişimi mantıklı gelmiyor. Yani diyelim ki hatalı dağıttın hadi 3-5 kere böyle oldu fakat çok fazla maliyet çıkmıyor. Dönem dönem sıfırlayıp değiştirme olsa 3-5 ayda 1 defa değişim olsa bile çok etkilemez.

Bu durum çok farklı olumsuzluklara neden olacağı düşüncesi ile şahsen olumlu bakmıyorum.

İyi forumlar.

10. Adminim evdeki hesap çarşıya uymaz. Ben en iyi arge dizilimini kendime göre belirledim diyelim ama bakmışım bi yeri yanlış hesapladım şimdi gelde sıfırla. Zaten yeni başlayınca argeyi sıfırlayıp maliyeti artırıyoruz. (İnsan deneyerek öğrenir hep kalın sıkma veya kutu toplmada sabit kalıyoruz) Farklı bir argeye veririz ama beğenmeyiz.

11. O zaman şöyle bir şey olsun Argeler sıfırlanmasın sabit kalsın Ama arge seçenekleri olsun örn: 1 seçenek kutu toplama argesi seçeneği 2 seçenek savaş argesi seçeneği Görsel ekleyemeyecek kadar tekoloji özürlüyüm ama ne demek istediğimi çoğu oyuncu anlar oyuncular kendi oynayacakları arge seçeneklerini hazırlayıp 1 seçenek 2 seçenek konfi olsun ve kişi kendi hazırladığı arge seçenekleri ile oynasın arge değiştirirkende 1000 uri ye değiştirilsin .Hem insanların emeği sömürülmemiş olur hemde arge değiştirirkende o kadar seprom ve zaman kaybı önlenmiş olur.. Katlanarak çoğalan hesaplardan nefret ediyorum birde bakmışsınız arge değiştirme 999999999 uri olmuş

Son düzenlenen: 5 Ocak 2016
    •TaCo_BaŞKan• bunu beğendi.
  12. 96 oy bence işe yarar

13. teşkurler dstekleriniz için .
    teşkurler en azından göruşlerinizi yazdınız
    konuyu tekarar ele alcagım adminim Darkorbit takımının göruşleri daha bir önemli sonuçta oyun dengesini korumaya çaışanlar .
    anlatmak istedigim buydu :)
    konuyu tekrar ele allcagım oyuncuların göruşleri önemli sonuçta oyuncular oynuyor oyunu :)
    eyw kanka oyun için :)

Not: bana konuyla ilgili bildirim gelmiyodu kusura bakmayın bildirim olayını çozeyim :) daha çok konuya duzenleme yapcama
    Resimli destekleme yapılıyor 5dk sonra

Son düzenlenen: 17 Ocak 2016
  14. ucan_keci

ucan_keci User

tabiki +1

15. eyw sagolasın +99

16. -KANCA-

-KANCA- User

konunun sahbiyim konu hiçbir şekilde kilitlenmeycek konu hep açık kalcaktır

17. GREED

GREED User

+1 görmemiştim şimdi gördüm :)

yılmaz749749 bunu beğendi.
  18. Valla super olur :)

GREED ve yılmaz749749 bunu beğendi.
  19. eywalah hakan sagol. :)
    (rc gel acil :)

GREED bunu beğendi.
  20. Uyuyacam simdi telden giriyom.

Yarin sabah 9 da girebilirsen anlat olayi yada bana mail at oyun icinde ki e postadan.

Sayfayı Paylaş