Öneri Arge Sıfırlama Resimler ile Desteklendi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve yılmaz749749 tarafından 4 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sizce

1. olsun

oy sayısı 230
    87,5%
  2. geliştirilsin

oy sayısı 33
    12,5%
  1. olabilir çok dusunulmesi gereken konu +1

2. en azından sabit olsa yinede iyi benım 1 milyon uriye sıfırlamak için darkorbitden o kadar sıkıldımkı para yetıştıremez olduk ..

nereye bakarsan para harçamm lazım olmuş

bari bişilerı düzeltınde yeni oyuncular başlasın

yılmaz749749 bunu beğendi.
  3. SLayer_81

SLayer_81 User

kardeş
    bırak önceki sıfırdığın uiler kalsın yeterki bundan sonra ödeme hele öyle olsa keşke

seçeneklere doğru isim vermemişsin evet hayır şeklinde vermeliydin sayende yanlış olmus bi iş becermeye çalışmışşsın onunda becerememişsin

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Mart 2016
  4. walah alırım rsb harita harita kovalarım :)

GREED bunu beğendi.
  5. GREED

GREED User

Sen bi üslubuna dikkat et bakalım ;)
    Konuya gelince zaten seprom basmak bile çok sıkıntı oluyor bana ve bu konuya tekrar +1 veresim geldi :) :D

6. eywallah sagolasın :)

7. Katılıyorum ar-ge konusunun geliştirilmesi gerekiyorsa değiştirilmesi gerekiyor.

GREED bunu beğendi.
  8. eyw sagolasın kardeşim oy vermeyi unutma

9. LuckY_StaR

LuckY_StaR User

Bencede güzel olur

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Mart 2016
  10. harika fikır +1

11. kesinlikle düzenlenmeli oyundaki arge kısmı , ya belli bir uriden sonra sabit kalmalı(50 veya 100k gibi bir rakamda) yada sıfırlama maliyeti kalkıp bir dahaki sıfırlama için sıfırlama süresi konmalı . 50 arge için milyonlarca uri veriyoruz ama istediğimiz zaman arge dizilimini değiştiremiyoruz(değiştirebiliyoruzda sadece arge değişmek için 1m uri çekme durumunda kalacaz bu gidişle) , bu ay tp - şp kasmak istiyorum diyelim sıfırladık önümüzdeki ay savaşmak istiyorsam bir daha sıfırla(2 kat daha uri verip tabi) vb. dünyanın masrafını çıkarıyor

+1

12. ben oyuna ilk başladığımda bir çok kez yanlış vermiştim benimki 200k ları gördü bi düzenleme yapılması gerekiyor artık.

13. Bende katılıyorum benim argemde yanlışlık var 500k uri istiyor

14. ___LADRE

___LADRE User

Arge puanını sıfırlayıp her defasında katlıyarak uri maliyeti cok fazla gercekten sabit bir para birimi olsa sorun degil argeyi sıfırlayıp yeniden dizmek oyuncuya maliyet oldugundan oyuncuyu gemiye göre arge dizme özgürlügünü kısıtlıyor
    ARGE sıfırlamak için oyunda yaratıklardan düşen cöpler den bir oyun hammadesi yada bazı geliştirmeler için ortak kulanılacak para birimi cıkarmış olsa oyun daha iyi olur mesale arge sıfırlamak 500 ( yeni cıkacak para birimi) ama 500 para birimi sabitolmalı
    bu şekilde oyuncu srekli kulanagı gemiye göre arge tekrardan dizebilir

15. Argeyi sıfırlamak isteyip sıfırlayamayan baya uri istediği için yanlış dizili ama düzeltememiş onlanlar vardır illa +1

16. teşkruler :D
    teşekurler :D
    teşekurler D:
    teşkruelr D:

17. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

aslında fiyatları komple değiştireceklerine fiyatları aynı bırakıp soğuma süresi eklesinler
    nasıl yani diyecek olursanız
    argeyi 5 kere sıfırlayan birisi için 6. sıfırlamada 32k uri istiyor eğer bu kişi 1 ay boyunca argesini sıfırlamasa burda bir soğuma meydana gelip sıfırlama fiyatı 1 kademe yani 16k uriye düşebilir. Bu her ay sıfırlamadığı sürece bir kademe fiyatı düşebilir taki 1k uriye kadar 1k uriden sonra ayda 1 kere sıfırlasa artık hep 1k uri vermiş olacak arge sıfırlamaya
    tabi bu 1 ay kısa bir süre geliyorsa 2 yada 3 ayada çıkartılabilir soğuma süresi

18. Yeni bir arge sayfası açılabilir dükkanda arge sayfası satılabilir örn hangara gidip 1.sayfadakii argeden 2.sayfadaki argeye geçelim dükkanda sayfa fiyatı 200bin uri olabilir. (Sonuçta arge sayfası)

19. güncel.

20. JackDALTON

JackDALTON User

kesinlikle olmalı

Sayfayı Paylaş