Öneri Arge Sıfırlama Resimler ile Desteklendi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve yılmaz749749 tarafından 4 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sizce

1. olsun

oy sayısı 230
    87,5%
  2. geliştirilsin

oy sayısı 33
    12,5%
  1. +140 oy :D

2. 146 oy arkadşlar bir yorum yaprsanız konu guncel kalır :D

3. 148 :D

yılmazbey749749 bunu beğendi.
  4. tam gaz devam :D

5. güncel beyler.

6. konunun açıldığı tarihten buyana 1 yılı geçkin bir süre geçmesine rağmen bu konuda en ufak bir çalışma emaresi görülmemektedir buda burada boşuna zaman kaybettiğimizin göstergesidir do yönetimi sözde türklerin önerilerkıymet verip değerlendiriyormuş peeehhh hiç inandırıcı değil

*-*LİDYALl*-* bunu beğendi.
  7. Buda bir şey mi benim konu 3 yıl olacak.

8. konu guzel .

9. kaderdaşım .

10. Bence sıfırlama kalkmalı geri ye alma butonu ola bilir bu butonu kullamak sabit ücretli ola bilir mesala 2000bin uridyum 5m kredi

11. eklemiştim onu :D

12. ALU

ALU User

SİZDE GENE 90 K FİLAN İSTİYO BENDE 512 K URİ İSTİYOR VE BEN AYLARDIR ARGEMİ SIFIRLIYAMIYORUM OYUNUN ADALETİ BEYLER

13. guncel

14. adminlerden ricam konunun şuanki hesabıma devredilmesi yılmaz749749749 adlı hesabım mayıs ayında keylog ile çalındı erişimim yok bunu gözden geçirilmesini istiyorum ? boyle birşey mumkunse veya panelden duzenleyebileyim en azında forumda dikatimi çekti arge konusu baya gundem oluyor .
    siz olup olmadıgınızı ne bilcez demezseniz sevinirim sonuçta belli yani eski hesabımın aynısı şeyler var forumda sorulabilcek her turlu şeye cevap veririm forumda yaptıklarım ile ilgili dogrulama gibi .

15. Merhaba ,

Bu tür bir işlemi bizler yapamıyoruz maalesef. Merkez'de teknik ekibin işidir fakat pek aktarım yapacaklarını sanmıyorum.

İyi forumlar.

16. arge 1000 uridum verdiğim sıfırlanınca günlük dosylar da gidiyormu geri geliyor baştan dağıtabiliyormuyum kolay gelsin tüm darkorbit ailesine... ALLAH In selamı üzerinize olsun kardeşlerim

17. okdar destek aldığı halde yapmıyolar okadar konu açıldı !

18. uninstable

uninstable User

Evet son durum nedir o kadar ?

Sayfayı Paylaş