Öneri Arge Sıfırlama Resimler ile Desteklendi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve yılmaz749749 tarafından 4 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sizce

1. olsun

oy sayısı 230
    87,5%
  2. geliştirilsin

oy sayısı 33
    12,5%
  1. Viraaa

Viraaa User

herkez argesini düzgün dizsin.nie oyle ucuk ucuk sifirlama giderleri var?yok 512 k yok 1 milyon k.zirt pirt argemi sifirlionuz.bende 700 uridyum istiyor sifirlamaya.cunku 1 kez arge dizdim bozmayida dusunmuyorum.

Sempatik.57 bunu beğendi.
  2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Mevcut konu daha önce de raporlarımıza eklenmiş olup bu haftaki rapora da eklenmesini gerçekleştireceğiz. Konular güncel bir şekilde destek aldığı sürece Forum Takımı olarak gerekli raporlamaları yapmaktayız. Ancak sunulan önerilerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğinin inisiyatifi Merkez Ekip'tedir. Mevcut konu hakkında bir güncellenme planlanmaya başlansa dahi bunun bilgisi paylaşılmamaktadır. Bu nedenle yalnızca oyuna ekleneceği zaman haberimiz olacaktır ve bu da uzun sürebilir.

Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür eder, oyuna eklenmesi gerektiğini düşündüğünüz içerikleri güncel tutmanızı öneririm :)

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  3. V*A*Y*N*E1

V*A*Y*N*E1 User

hangar mı değiştiriyorsun o kadar sıfırladın basit bir sistem 2 yol var ya hasar savunma odaklı dağıtıcaksın ya içerik zenginleştirme mayına felan vermezsin öyle değişik fanteziler yapıcam diye bozarsan habire müstahak gereği yoktur böyle bir şeyin her etkinlikte değiştirip mayınları basın sonra ortalığa ne ala memleket miss olduğu halde gayet güzeldir oylama kısmınada hayır butonu eklermisiniz hayır demek istiyorum...

4. Evet. Arge sıfırlama şu an çok maliyetli bir hal alabiliyor. Öyle ya da böyle düşürülmesi lazım. Oyum olumlu.

5. arge sıfırlama maliyeti ile ilgili kesinlikle güncelleme gelmesi taraftarıyım... Önerileri dikkate alalım lütfen.

// Güncelleyelim konuyu sürekli..

6. bu hesabımı kaybetim güncel olsun onemli ve degerli bir fikirdir oyunda olması gerekir ben yokken destekleyen arkadaşlara teşekuru borç bilirim

7. Son zamanlarda benim de aklımı kurcalıyordu bu sıfırlama ücreti , gittikçe gidiyor katlandıkça katlanıyor , insanlar kendi oynayış stillerini değiştirebilir doğal olarak kutu toplama olsun pvp olsun pve olsun ama arge puanlarında değişiklik yapmak çok masraflı , kesinlikle arge sıfırlama ücreti sabit tutulmalı , yine katlancaksa da belirli bir süreden sonra sıfırlanmalı. Konuya desteğim tam umarım ilerleyen zamanlarda böyle bir güncelleme görebiliriz.

yılmazcan47 bunu beğendi.
  8. konu hala hayati önem koruyor oyuncular oyunu ogrenmeye çalışırken oyundan soguyabiliyor .

9. 5 sene olmuş daha dün gibi hatırlıyorum. Hergün forumda birsürü mantıklı güzel konular fikirler açılıyordu. Oyunda bir gelişme yapılmasa bile açılan o konu hakkında tartışmak okumak eğlenceliydi. :D

Desteğe devam.

10. bence şöyle daha sağlıklı olur belli bir süre mesela bir ay olarak ele alalım bir ay boyuncu her sıfırlama aynı katlanarak devam edecek bir ay bittiğinde yine en baştaki sıfırlama ücretinden başlayıp yine artarak devam etmesi daha mümkün olabilirliği yüksek :)

11. 5 yıl geçti be kardeşim :) 5 yıl önceki sorun hala devam ediyor

12. -İDALI-

-İDALI- User

Ben zaten bunun neden ücretli olduğunu da anlamadım. Bırakın insanlar istediği gibi argesini değiştirsin yeni şeyler denesin. Yeni şeyler keşfetsin. Bunun kime ne zararı var. Ben bir süre mayın argesi kullanırım bir süre kutu argesine çeviririm beğenmezsem bir süre tamir argesi yaparım. Bana en uygun olana sonra karar veririm. Şimdi başkalarının deneyimlerine göre bir karar vermek zorunda kalınıyor.

13. İlerde yazıtları inceleyen arkeoloji ekibine mesajımdır '' konuyu gerçekleştirin ''

14. artık bir yerde oyuncuların istekleri karşılanmalı yoksa görüldüğü üzere darkorbit bitmiştir.
    Bu konu yıllar önce açılmış, bende ne zaman katıldığımı hatırlamıyorum garanti 1 sene öncesinde

Sayfayı Paylaş