Arge Sıfırlandıktan Sonra Puanların Gelmemesi

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve emrekzlay tarafından 3 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. emrekzlay

emrekzlay User

Selamlar,

Birkaç gün önce argeyi sıfırladım. 50/50 argem vardı ancak sıfırlayınca sadece 38 tane arge verebiliyorum. Özetle arge puanlarım gelmedi nasıl çözebilirim?

2. smoonrise

smoonrise User

Support birimine durumu yazman lazım onların yetkilerine dahil olan bir konu , eğer nasıl iletişim kuracağını bilmiyorsan forumdan yada arama motorundan '' support ile iletişim kurma '2 diye aratıp bakabilirsin , muhtemel teknik bir sorun çok zayıf bir ihitmal ama çerez v.s silip yeniden bakıp öyle iletişim kur istersen bazen etkisi oluyor ama bazen .

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Arge kısmının ekran görüntüsünü atar mısın? Dağıtılmış 50 arge varken sıfırlayınca dağılmamış 38 arge mi var yoksa dağıtılabilir mi o kadar var. Yani hammadde vb birşeyler eksik olabilir. Yetenek Ağacı kısmının ekran görüntüsünü eklersen daha iyi olacaktır.

4. emrekzlay

emrekzlay User

[​IMG] Eksik seprom falan yok, direkt arge puanı eksik diyor ancak dediğim gibi eksik değildi. https://ibb.co/p1W2GgF

5. Çok sıkıntılı bir hesap... Eski hesap, bol hades ama düşük tp ve şp... Ayrıca o arge sıfırlama ücreti nedir öyle 128000 uri... Sanki birileri gıcıklığına yapmış gibi..

6. fenrir58

fenrir58 User

bol hades bile olsa 50 arge olabilecek kadar yüksek değil. hiç çaba göstermesen bile en kötü 20milyar üstü olmalı 50 arge için. bol hades dediğin en kötü 1k hades yapmalı o da x2 de falan herhalde :) normalde şp de tutmuyor da dost gemi öldürmüş olabilir şeref sıfırlanmış olabilir vs ona bir şey diyemiyorum. ortada bir yanlış anlaşılma olduğunu sanmıyorum arge ile çok tutarlı hesap

7. Benim anlatmak istediğim arge-hades bağlantısı değil, başka birşey... Neyse

8. arge sıfırlayınca bütün argelerin gider,günlük dosyalarla tekrar arge yapabilirsin,demekki sende 38 arge yapabilecek günlük dosya varmış onlarıda vermişsin ,şimdi tekrar günlük dosya toplayıp argelerini 50 argeye tamamlayabilirsin.

DarwinTR bunu beğendi.
  9. smoonrise

smoonrise User

Kendi beyanı argem 50/50 ama sıfırlayınca 38 kaldı , arge sıfırlama diğer adı dağıtma işleminde argeler silinmez yeniden kullanmak için sıfırlanır , burada 2 ihtimal var en başta zaten 38 vardı ama 50 gördü argesini yada teknik bir sorun var onuda supporta yazıp çözebilir yada doğruyu oradan öğrenebilir malum bir süredir foruma bakan yok baya birikmiştir forum işleride supporta uzun bir süre cevap gelmeyebilir .

10. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Hesabınız 50 ArGe olarak gözükmemektedir.

İyi Forumlar Dilerim.

.Hakan. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.