Öneri Arge sistemi hakkında..

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve okanozcan1907 tarafından 3 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Arge sistemi sıfırlamak için sabit uridium ücreti gelmeli mi?

1. Evet.

100,0%
  2. Hayır.

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. iyi günler arkadaşlar arge herkes için çok önemlidir. pvpde veya pvede yeni yeni şeyler denemek için arge sıfırlamanın uridiumu bu kadar katlanmamalı kendimden örnek vereyim 4.5 milyon uridium istiyor sıfırlamak buna bir çare bulunmalı sıfırlasak bile zaten seprom bekliyoruz Arge sistemi kesinlikle özgür olmalı yanlışlıkla tıkladığımız argeyi geri alma ve sabit bir uridiuma argeleri sıfırlayabilmeliiyiz bizler oyuncuyuz ve her çeşit argeyi denemeliyiz lütfen destek olalım..

Arge sıfırlayamayan eminim bir çok oyuncu vardır . lütfen bu sistem gelsin.

yılan_oğlu ve SONKAN bunu beğendi.
  2. SONKAN

SONKAN User

Valla ben zaten arge sıfırlamıyorm uridium kolay kasılmıyor çünkü ama dediğin gibi olursa farklı farklı arge puanları vererek bir şeyler denemek isterim en azından. 4.5 milyon uridium da çook yazık yani bir sınır da getirilebilir.

3. Keşkee ...

4. Agır_TR

Agır_TR User

ben yaratık argesi denedim hiç begenmedim degiştirdim 24bin istiyo suan

5. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Forumda indeks bölümünde bu ve buna benzer birçok konu mevcuttur. Daha önce buna benzer konular açıldığı için konunuzu kilitliyorum. Konu için Güncelleme ve Fikir Havuzu İndeks bölümüne girerek Klavyede "F3" Tuşuna bastığınızda istediğiniz içeriğin ana kelimelerini yazarsanız Mesela "seprom" diye, indeks bölümünde 10 dan fazla seprom ile alakalı konuları görebilirsiniz. Bu konulardan en sevdiklerinize yorum yapıp güncel tutarsanız konuyu Bizlerde sürekli raporlarımıza ekleyebiliriz.

Konunuza yakın ilk bulduğum konu,

https://board-tr.darkorbit.com//threads/arge-sifirlama-resimler-ile-desteklendi.111186/

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.