Argeler Hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve xxC3LL4Txx tarafından 20 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. xxC3LL4Txx

xxC3LL4Txx User

Ben orta düzey bi gemiyim şuan argem 15 eskiden genelde kalın sıkma argesine göre diziliyodu şuan sanırım npc argesi falan filan bir sürü arge verme çeşidi varmış en mantıklısı hangisidir ve hangilerine veriliyor bu argede onu yazarmısınız

2. epochdas

epochdas User

Google üzerinden darkorbit arge dizilimi yazarsan arge dağıtım programı ve geçmişteki arge tavsiyeleri var forumda birçok başlık çıkar.

3. Kardeş sen amacin ney ilk once onu bi dusun yani
    Seni ne memnun eder kalin sikmak mi daha vazla sp tp mi daha fZla uri elde etmek mi yoksa daha cok hammadde toolamak mi dusun ona gore biz bi harita cizelim yardimci olalim ;)

4. xxC3LL4Txx

xxC3LL4Txx User

Ben oyuna 1 haftadır geri döndüm bırakmıştım orta düzey bi gemim var 5 pro var şuanlık günlük olarak yaptığım genel şey günlük görevleri halletmek eğer yardım edecek birini bulabilirsem pro görevlerini yapmak birde yeni gelen etkinlik için labirentte npc kesmek ha birde her hafta en az 1 zeta yapmaya çalışıyorum günlük 1 depo pala toplama hedefi koydum kendime 4 havoc var onları tamamlıycam şuanlık hedeflerim bunlar yani şp tp hedefim yok şuan npc argesi sanırım benim için en mantıklı arge dizilimi ve onun içinde hangilerine vermem gerekli senin önerilerinide bekliyorum

ya forumda 1 tane buldum konu ama orada gösterdiği npc argesine göre veremiyorum bi tane arge yeri var adını hatırlamıyorum oraya veremiyorum kapalı ora açılmıyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Ocak 2021
  5. Ben tum argelrimi 28 arge dp ve hasara yonlendirdim su an da tamir yuzdesine vericem heri kalanini ve TR-3 teysen bana ark at seve seve yardimci olurum bilmiyom bashka serverdeysen ark veya mail atiliyomu atiliyosa at ben calisiyom su an bakamiyom oyuna

6. xxC3LL4Txx

xxC3LL4Txx User

tr4 teyim ben ya keşke tr3te olsaydım

7. Olsun burdan yardimci olurus elimizden geldi kadar

8. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Buradaki konudan Ar-Ge demo uygulamasını indirerek hangi Ar-Ge ler açıldığında hangilerinin verilebildiği görebilir ve kendi hedefinize uygun Ar-Ge dizilimlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İyi forumlar.

9. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Oyun tarzına ve ilerdeki planlarına göre doğru bir dağılıma karar vermen iyi olacaktır. Çünkü ne kadar sık veya çok arge sıfırlayıp tekrar dağıtırsan o kadar arge sıfırlama + dağıtma maliyeti artacaktır.

Genel olarak benim şahsi düşüncem kalın sıkma yani dengeli bir dağılımdan yanadır. Kalın sıkma hem saldırı hem savunma olarak gengeli bir dağılımdır. Ama bir defa npc için bir dağılım yapayım sonra kalın sıkma dönüp savaş argesine giderim diyorsan o zaman önce npc'ye göre bir dağılım yapıp ilerde dağılımı sıfırlayıp tekrar 24 arge kalın sıkma'ya gidip sonrasında da savaş argesine devam edebilirsin. :)

Açıkçası ben tek seferde kalın sıkmaya göre dağıtıp savaş argesine göre devam ediyordum. :D Henüz tam olarak 50 argeyi dağıtamadım :) çok aktif oynamadığım hatta çok uzun zamandır oynamadığım için diyebilirim. :D :)