Argeye -1 seçeneği gelsin

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ►PяéNs●Øf●pΣяSiΛ◄ tarafından 23 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Argeye bir adım geri alma seçeneği gelsin mi

1. EVET

91,1%
  2. HAYIR

3,0%
  3. Benı ılgılendırmez

5,9%
  1. Arge puan sıstemıne -1 secenegı gelsın mesela yanlıs bır puan verdıgımızde 10bin urıdyum verıp 1 adım gerı alabılelım

2. bu konuyu güncelleme ve fikir havuzuna açsan senin için daha iyi olurdu , benden +1 olsun

3. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği konu başlığının tamamının büyük harfle yazılması yasaktır, bu nedenle başlık tarafımca düzenlenmiştir. Ayrıca konunuz da uygun bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Mart 2019
    Manitu bunu beğendi.
  4. DUMAN.

DUMAN. User

sanmam gelmez

5. Bu kadar zorla elde edilen ve oyuna büyük etki yaratan bir özelliğin her seferinde uridium ile sıfırlanması bence TAMAMEN Pay 2 Win bir özellik ve bunun kaldırılması oyunu Pay 2 Win'den çıkarmak için yapılması gereken en önemli adımlardan birisi olacaktır. Ya sıfırlama ücreti Kredi ile olmalı ya da Uridiumu çok daha tatmin edici bir şekilde harcayabilmeliyiz.

6. destek veren arkadaşlara teşekkür ederim umarım sonuçlar yetkılı kısılere ıletılmıstır.

7. Ben farklı bir öneri sunmak istiyorum. Mesela günlük -1 yapma hakkımız olsun. Bununda belirli bir uri ücreti olsun. Böylece argede farklı bir dağılım yapmak istediğimizde ortalama 10-15 günümüzü alsın (duruma göre) ama önemli olan kısım temel kısım sürekli olarak kalsın. Zaten mevcut haliyle argeyi sıfırladığımızda yeniden dizmek için 10-15 günümüzü alıyor. Gün olarak bir değişiklik olmayacak ama şuanki sisteme göre avantajı temel argemiz sıfırlanmayacak ve dolayısıyla gemi çöp olmayacak. Tabi mevcut halide devam etmeli yani seçenekli bir arge değişim modeli...

Son düzenlenen: 19 May 2019

Sayfayı Paylaş