Argeyi Nasıl Dağıtmalıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve BUKANN tarafından 5 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BUKANN

BUKANN User

29 arge
    10 iris
    16 prometheus
    3 yansıma sondası lf4
    2 magma sondası lf4
    bol miktarda LF4 ve B02 kalkanım var. B03 yok.
    damage ve hız modüllü venom kullanıyorum
    burgu güve halka diroit tasarımlarım var.
    pet lazer slotlarının hepsi açık

gemi gövdesi I: 2/2
    depocu: 1/5
    kalkan enerjisi: 2/5
    yanıltma manevrası I: 2/2
    gemi gövdesi II: 3/3
    acımasız I: 2/2
    roket uzmanı: 2/5
    uzaylı avcısı: 5/5
    kalkan sıklığı: 5/5
    ayarcı: 5/5

gemimin durumu böyle, arge dizilimimden çok memnunum bunu değiştirmeyeceğim. bu aşamada savaşmıyorum hep kasılıyorum. bu sebeple benim için önemli olan uzaylı avcısı ve ayarcı argeleriydi ben de bunları 5/5 yaptım mutluyum.

Sorum şu: Bu aşamadan sonra elde edeceğim argelerle daha hızlı kasılabilmek için roket uzmanı mı yoksa kalkan enerjisi mi yoksa yanıltma manevrası II mi fullemeliyim

kasılma konfisine 6 kalkan 9 hız koyuyorum 100k kalkan oluyor gemim BL haritasında zayıf kalıyor, ama roket hasarı da önemli kararsız kaldım

hızlı prometheus kasabilmek için başka bir önerisi olan varsa bekliyorum

Dontforgetme bunu beğendi.
  2. NexoNeoNow

NexoNeoNow User

Yeni Başlayanlar İçin Prometheus Kasma Taktiği bu konuyu forumda arat yılmazcan47 adlı kullanıcını bi rehberi var o sana yardımcı olucaktır

yılmazcan47 bunu beğendi.
  3. BL haritasındaki en büyük hasar etkeni Prometheus. Roket hasarı için boşuna uğraşma. Kalkan değerini yükseltmen daha iyi olur. BL haritasında roketlerini kapatarak krediden tasarruf edebilirsin bence. Ben roketleri kapatıyorum.

4. Süreç
    Zeta..Zeta..ve hep Zeta
    Günlük dosyalar arge için,
    Gelen urdium ihtiyaca göre hem arge hem anahtar için,
    Gemi biraz kendini toparlamaya başlayınca ve bi miktar anahtarda birikince hızla pro kasabilirsin

5. BUKANN

BUKANN User

arge dizilimi açısından soruyorum

teşekkür ederim

300 anahtarım var 1milyar kredim var rinuks kasılmıyor

6. ateistkeci

ateistkeci User

Roket Ar-Ge'sini en son fulleyebilirsin onun acelesi yok bu yüzden yanıltma manevrasını fullemen çok daha faydalı olacaktır şu an için

7. botlardan fırsat kalıp impuls işaretledik de kesmesi kaldı :)

8. Bu konuyu incelemelisin dostum
    arge dizilimleri mevcut
    npc kredi için argede var

ek olarak roketatarı kapatıp kasılmanı öneririm . credi açısından karlı olur
    kaça kaça sab çeke çeke gitcegin için onemli olan kalkan degil ,
    bu arada argedeki roket argesi roketatara işlemiyor diye biliyorum
    roket ve roketatar farklı şeyler
    Roketler pek onemli degil şu aşamada

9. NexoNeoNow

NexoNeoNow User

arge dizilimi var zaten içinde, ben kullanıyorum çok da yararını gördüm bu zamana kadar

10. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle konunuzun başlığını daha uyun şekilde düzenledim.

Geminizde ki lazerler zaten arge sayesinde ek bir hasar vermektesiniz. Yaratık mezilinden çıkmak için uzak durduğunuz bazı zamanlarda roket atamıyorsunuz. Yani işin özü lazerleriniz vuruş olarak size fazlasıyla yetecektir savunma ağırlıklı olursanız hem düşman dan kaçma şansınız artacaktır.

Argenizden memnun olduğunuzu biliyorum lakin minnoş bir arge tavsiyesi bırakmak isterim. Arge konusunda da En iyi tavsiyem savaş, şeref ve NPC argesidir.

Arge demo üzerinden denemelerinizi yapıp kendi arge stilinizi de belirleyebilirsiniz.

İyi Forumlar.

11. BUKANN

BUKANN User

teşekkür ederim roket argesi verecektim vazgeçtim

anladığım kadarıyla çoğunluk yanıltma manevrasını öneriyor teşekkür ederim

teşekkür ederim ben de bu argeyi yapıyorum modum ama mühendis yerine depocuyu fulleyeceğim
    konuyu kilitleyebilirsiniz

12. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Gerekli cevapları veren oyuncu arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.