ark bı yardım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve tiyas40 tarafından 31 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

yardımm

1. bılıyo

66,7%
  2. bılmıyom

33,3%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tiyas40

tiyas40 User

X

ark bneım yeşil yer acılıp duruyo bı yardım

EDİT : Resim açılmadığından kaldırılmıştır.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Mart 2014
  2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Nedemek istediğinizi lütfen açıkça yazarmısınız.

●MΔŇÌ√ΣŁД● bunu beğendi.
  3. tiyas40

tiyas40 User

benim darkorbit açtıgım da öyle bi yeşil bişey geliyo lik altında kaptıyom ama gerı gelıyo

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Farklı bir tarayıcıdan açmayı deneyiniz lütfen.

●MΔŇÌ√ΣŁД● bunu beğendi.
  5. tiyas40

tiyas40 User

denedım ama gene aynı jollywallet yazıyo ustunde

6. Reklam mı açılıyor ?

7. tiyas40

tiyas40 User

evet reklam gıbı ama para felan istıyo

8. Nefes

Nefes User

Merhaba

Sizin bahsettiğiniz bir tarayıcı eklentisidir hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız araçlardan uzantılar sekmesini açarak devre dışı bırakmaktır daha sonra tarayıcıyı kapatıp yeniden açınız ve hatta denetim masasından program ekle ve kaldırdan da kaldırabilirsiniz genelde bu tür şeyler herhangi bir programı yüklerken ayrıca kurulur.

Bir açıklamaya göre

Chrome, Firefox veya Internet Explorer içerisinde Jollywallet reklamları görüyorsanız, bilgisayarınıza potansiyel istenmeyen yazılım yüklenmiş demektir. Özellikle alış veriş sitelerinde, ekranın üzerinde yeşil zemin üzerinde Jollywallet metin reklamları ile karşılaşabilirsiniz. Jollywallet reklamları ayrıca pop-up reklamlar şeklinde karşınıza çıkabilir. Diğer istenmeyen yazılımlar gibi Jollywallet da yaratıcısına para kazandırmayı hedeflemektedir. Size gösterilen reklamlar ile kazanç elde etme amacı güder. Jollywallet teknik olarak virüs olmamakla beraber potansiyel istenmeyen yazılım gru

●MΔŇÌ√ΣŁД● bunu beğendi.
  9. tiyas40

tiyas40 User

cok saol tşklr

10. Nefes

Nefes User

Merhaba

Nasıl kaldırılacağını bilmiyorsanız lütfen bakınız.

●MΔŇÌ√ΣŁД● bunu beğendi.
  11. tiyas40

tiyas40 User

bılıyom tşklrr

12. Sana tavsiyem Avira anti virüsü kendi sitesinden indirip bir güzel sistem taraması yapman.

Sonrada malwarebytes anti malware kur bilgisayarını onunla da bir tam sistem taraması yap belki de bilgisayarına trojan gibi zararlı yazılım bulaşmış olabilir.

Denetim masasına gelip programları kaldır bölümünde ki programların fotorafını çekip buraya yollarmısın toolbar olabilir toolbarları sil derim eğer buraya fotorafını atarsan ben sana yardım edebilirim.

Avirayı indirince sistem tarayıcı yazıyor ona gel

tam sistem taramasına tıkla fakat 2 kez değil bir kez tıkla sonra da yukarıda yapılandırma yazıyor ona tıkla

ayarları şu şekilde yap sonra da taramayı başlat [​IMG]

ayarları yaptıktan sonra uygulaya bas...

her neyse malware bytes a geçelim

tamindir.com dan indir sonra kurulumu yapıp onunla da bir tarama yap (anti virüs değildir sadece spy gibi yazılımları yakalar)

sonra güncelleyecek güncellemelerden sonra da tam sistem taramasını başlat gerisi gelir

dediğim gibi denetim masasında ki programların buraya fotoraflarını atarsan hangisinin zararlı olduğunu buraya yaza bilirim sende uygularsın ve kurtulursun bu illet durumdan

Bu arada malware bytes Pup-up zararlı çerez adware spy trojan ve malwareları temizler (tekrar söylüyorum anti virüs değildir)

Bilgisayarında muhtemelen adware yada onun gibi yazılımlar var ki ondan böyle reklamlar çıkıyor ben toollbarları kaldırdım 2 ay önce benimde başıma geliyordu fakat toollbarları kaldırınca makinaya virüs trojan vs giremez oldu ve şu an gayet temiz bir makinam var :D

Ha bu arada yarın 1 nisan bilgisayarı yarın açmayın derim 1 nisan virüsü atarlar her sene olduğu gibi uyarıyım dedim :D

Dipnot: söylediğim programları iyice güncelle sonra tarama yap yoksa hiç bir işe yaramaz tarama.

Şimdiden kolay gelsin :D

Son düzenlenen: 31 Mart 2014
  13. tiyas40

tiyas40 User

aga benım pc ye gırme şanşin varmı acaba team wırdan

14. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Kardeş içinden önemli dosyalarını al format at...Hiç bir progran forrmat kadar temiz yapamaz...

15. tiyas40

tiyas40 User

iyi ben köydeym şehre gıtmem 2 saatımı alıyo nasıl atcam kı

16. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Kardeş format dvd'si yokmu köyde kimsede ondan al :D

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  17. tiyas40

tiyas40 User

koyde 3 pc var 2 dizustu 1 tane masa ustu onlarda bende 3 de bende hiç birinin yok
    :D

18. Team wiver karıştırma düzeltecez derken benim pc de pert olmasın :D

Bu arada formata çok alışmayın format yılda 1 kez atılır her hafta atarsan makina donanımsal zarar görebilir

19. tiyas40

tiyas40 User

tmm aga saol

20. Merhaba ,

- Farklı tarayıcılar ( Chrome , Mozilla , Yandex v.b. ) ile deneyebilirsiniz.
    - Tarayıcıyı Program Ekle / Kaldır kısmından kaldırıp en baştan kurabilirisniz.
    - Eklentiler kısmını kontrol edebilirsiniz.

Bunları yaparak denemenize rağmen kalkmıyorsa bahsettiğiniz şey format'tan başka yapabileceğiniz birşey yok maalesef.

Bizlerinde forum üzerinden yapabileceğimiz birşey yok.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.