ARKA palnda hangısı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ČΛĦЏΣŦΣ•FŦ•PЯØ[√ŔǓ] tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhabalar darkorbit oynarken arkda hangı sayfa acık oluyor anket yapptım diğer seceneği isaretleyenler hangısınde durduğunu yazaras sevinirim benim oyun mesela ticarette ck kasıyor kaln hangar vb fazla kasmıyor... mod larım e adminlerim konu biraz acık kalırsa sevinirim :D :...

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Şimdi siz arka planda çalışan anasayfa veya programların oyununuzu kastığını söylemişsiniz şu şekilde bir şey yaparak arka planda çalışan gereksiz programları kapatarak pc nizi rahatlabilirsiniz sağ tarafta başlata tıklayın alt bölümde ara yerine msconfig yazın açılan msconfig ona tıklayın ve açılacak sayfada örnek resimde olduğu gibi sizde hangi boş yere çalışan programlar var ise bulup bende mesala bunlar var [​IMG]
    sizde ne var ise bulup sol taraftaki bölümünden kapatınız ozaman pc niz yorulmucak ve olası kasmalarıda bir nevi azaltıcaksınız.
    bende olan ve çalışan programlar resimde görüldüğü gibidir sizde açık olan gereksiz uygulama ve programları kapatabilirsiniz resimde görüldüğü gibi yapınız ve sol taraftaki kullanmadığınız programları kapatınız ve uygula dediğinizde pc niz kapatıp açılacaktır ve bir daha her pc yi açtığınızda kapattığınız ne varsa açaılmayacaktır.

3. Modum, galiba arkadaşımız şunu anlatmaya çalışmış, darkorbit oynarken diğer darkorbit sayfasında hangi sayfada kalırsa az kasar onu sormak istemiş.

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Evet ben sorusunu anladım sadece pc si diğer her hangi programlardan da kasmasın diyerek bir öneride bulundum sadece,yapar veya yapmaz kendisine bıraktım
    sormuş olduğu soruda farklılıklar olabilir çünki her kez farklı internet hizmeti kullanıyor olabilir ve girdikleri şehirlerde farklı hızlara sahip olacaktır bu yüzden konusuna çözüm bulamayabilir ve bende biraz pc sini rahatlatması ve söylediklerimi yaparsa farkını görebileceğini düşündüğüm için önerimi sundum.

5. İhale sayfasının en stabil sistemi dahi kastığı bir gerçektir, oyuna geçeceğiniz zaman ihale sayfasında durmayın. Hatta DO' nun hiçbir web sayfasını açık tutmayın, web sayfasını yer imleri çubuğuna ekleyin, sadece işiniz olduğunda yeni sekmede açın.

DO' nun daha önceki yıllarda böyle bir sorunu yoktu, sıradan bir web sayfasının %5 ile %20 arasında sürekli olarak inişli çıkışlı bir biçimde işlemci kullanması kadar saçma bir durum olamaz. Fakat DO web sayfalarında bu oluyor, sayfa boş boş dururken dahi %5 %20 arasında işlemci kullanıyor.

Nefes bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.