Arka sayfa hatası ve oyun anında oyunda atma hatası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Doğan.Usta tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Değerli yetkili İskandinavya 1 serverindeyiz ve bütün klanımda ve oyunda gördüğüm herkeste bu hata mevcut supporta yazdım ama bu konuda şikayet yok diyor ancak oyuna girdiğimde sayfadan atıyor yeniliyorum bir yere tıklıyorum gene atıyor , ayrıca oyun oynarken oyundan atıyor yeni bağlan çıkıyor bunlar internnetimle veya bilgisayarımla alakalı değil çünkü böle hatalar daha önce hiç olmamıştı lütfen bu sıkıntıları çözün millet üşeniyor şikayet etmiyor nası olsa başkaları eder diyor supporta yazıyorum benden başka şikayet eden yok galiba herkeste mevcut bu sorunlar arkadaşlar supporta yazın lütfenn yoksa dikkate alınamıyoruz...!

2. sa admınım herkesın oyunu kotulestı arka sayfa cok aksıyor hatta gıremıyoruz. Lütfen bunu yetkılı yerlere ulastırınız. Çok aksıyor oyunda kasılamıyoruz. Durmadan patlıyoruz

3. Gurkan

Gurkan User

evet adminler lütfen ilgilenin yeter oyunu batırdınz oyun iyice kotuleşti arka sayfalara giremiyoruz

4. Evet aynı sorun bendede mevcut

5. Merhaba ,

Bölgesel olarak sunucularda geçici bir sorun yaşanmış olabilir. Şu anda her hangi bir sorun olduğuna dair bir bilgi gelmedi. Tekrar kontrollerinizi yapın eğer sorun devam ediyorsa tekrar konu açabilirsiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.