ARKA SAYFA

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •☼DeStRoYeR☼• tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sayın adminler dün geceden beri bulunmakta olan arka sayfa hatası var petimize yakıt alamıyoruz klanlara istek yollayamıyoruz rütbemize bakamıyoruz etkinliklere bakamıyoruz vs vs sorunlar var teknisyenler bunu ne zaman düzeltmeyi bekliyor suan oyunda oynayamıyoruz petlerimizin yakıtları bitmek üzere hatta biten arkadaşlarımda var sorunun bir an önce bitirilmesini rica ediyorum gereken yerlere bildirmenizi rica ediyorum...

2. sa admınım tum darkorbıt genelı herhalde arka sayfa sorunumuz hızlı bır sekılde buyumekte ve artmaktadır gecern gun bıraz ıyı olmustukı bugunde kotulestı bu sefer hata deıl acmıyor bır bakarmsınız oyun ıyıce kotulesmeye basladı bunun onune gecılmesı laızm tum darkorbıt admınelrıne duyurulur

3. Pete yakıt bile alamıyoruz ...

4. -onur5000-

-onur5000- User

Yaw pete yakıt alamıyorum 1800 yakıtı kaldı ya düzeltsinler şu sorunu

5. KARANLIK

KARANLIK User

Şuan oyunda teknik bir sorun var çalışmalar devam ediyor anlayışınız için teşekkür ederiz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.