Arkadaş Arama

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve __кαяαcαвєч¯¯[AK*S] tarafından 10 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. oyunda çok yalnızım ne kapı yapacak ne de eğlenecek kimseyi bulamıyorum diyorum konumu kapatıyor modaratörler helal olsun alın otolarla dolu oyununuz sizin olsun forumunuz sizin olsun

2. tr4-6 da isen gel takılalım dostum takma kafana bu kadar

fsociety09 ve Delipaltalı35 bunu beğendi.
  3. tr 1 5 de isen de ben varım dostum oyun bu eğlenir takılır geçeriz yalnızlık allaha mahsustur

Titan. ve OĞUZ-KAĞAN[TÜRK] bunu beğendi.
  4. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Hüzün veren yalnızlığınıza bir nebze olsun çare bulabilmek adına konunuz ilgili bölüme taşınmış ve yine ilgili bölümün kurallarına uygun bir şekilde düzenlenmesi istenmiştir. Moderatör arkadaşlarım gerekeni yapmış ve kuralları uygulamıştır. Genel konular kısmına arkadaş aramaya yönelik konu açmanız doğru değildir. :)

Dilerseniz yeni bir konu açarak Arkadaş Arama forumunda arkadaş aramak ve bu arkadaşlardan hades yapmalarını isteyebilirsiniz. İlgili foruma teknik bir sorun nedeniyle konu açılamadığından herhangi bir yere Arkadaş Arama Kriterleri'ne uygun bir şekilde konu açarak konunuzun tarafımızca taşınmasını isteyebilirsiniz.

İyi forumlar.

Themis. bunu beğendi.