Arkadaş Bonusu Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ___»•ѕнєяση•«®¯¯¯ tarafından 13 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar ;

Bildiğiniz üzere yeni arkadaş daveti ödülleri geldi bu yeni hediyeler hep mi geçerli olacak yoksa belirli bir süresi var mı ?

2. Prophecy

Prophecy User

Ekipmanlar hep ama vip,destek süreli

3. KARANLIK

KARANLIK User

Bu sistem hep geçerlidir.Ancak ödüllerin bazıları sürelidir.

●MΔŇÌ√ΣŁД● bunu beğendi.
  4. moderator üm 10. seviyeye ulaşan bir oyuncuyu görevlendirme ikramiyesi deniliyor bu ne şekilde olacak bizi aydınlatabilirmisiniz

5. Prophecy

Prophecy User

Aynı ip olamaz

KAL£ND£R bunu beğendi.
  6. KAL£ND£R

KAL£ND£R User

belirtilen seviyeye ulaştırısan gerekli ödüller verilecek

aynı ip olsa zaden vermiyecekki:)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Nisan 2014
  7. Teşekkür ederim. Sistem kalıcı yani, VIP ve destek zaten süreli onu biliyordum ben bu bonus sistemi kalıcımı diye sormuştum kalıcıymış. Birde bir sorum daha olacak Bonus kısmına tıklayınca ilk başta 10 seviyeye ulaşan 25 arkadaşa şu ödüller var anlamında bir yazı var fakat içine girince 12 seviye diyor hangisi geçerli ?

8. KAL£ND£R

KAL£ND£R User

toplam sanırım 25 arkadasın davet ediyorsun.10 'a kadarller var 10 ve 25 arasında 15 arkadas davetini kabul edip seviyeye ulaşırsa 2.ci ayrı bir ödül alacaksın diyor..
    Arkadaşlarını DarkOrbit'e davet et
    Kaydolan ve en azından 10. seviyeye ulaşan her arkadaşınız için Şirketiniz size bir ödül verecek.
    Sadakatinin ödülü olarak 5, 10 veya hatta 25 arkadaşına özel Nostromo tasarımlarını verebilirsin.

9. Anlamadım, şimdi 25 arkadaşımı davet edicem ben diyelim, kaç level olursa o 25 arkadaşımında 25'i tüm ödülleri alırım ?

10. KAL£ND£R

KAL£ND£R User

kayıt olanlar yani senin arkadaslarının
    *5 tanesi 10 seviyede olacak.
    **10 tanesi 11 seviyede olacak
    ***10 tanesi 12 seviyede olacak
    toplam 25 oyuncumun 12 seviyede olması gerekiyor ödülleri alabilesiniz unutmayınız ki ayni ip internet adresin olursa ödüller verlmez emeginize yazık olur dikkat ediniz...iyi forumlar

11. KARANLIK

KARANLIK User

25 Arkadaşınız 12. seviye olunca ödülü alıcaksınız.Ancak 25 kişinin biri daha aynı ipten olmayacak.

●MΔŇÌ√ΣŁД● bunu beğendi.
  12. Nasıl, ben kendi gemimle arkadaşlarımı davet ettim diyelim arkadaşlarım geldi ben kendi gemimle onları kassam sorun olurmu sonuçta davet ettiğim insanlar kendi bilgisayarından giricek ? Kısacası davet edilen gemi ile, daveti kabul eden gemi aynı ip olmayacak değilmi onun haricinde bir sorun yok ?

13. KAL£ND£R

KAL£ND£R User

ewet farklı ip adresleri giriş yapacaklar.
    sen onları kasabilirsin gelişitrebilirsin senin pc girmiyecekler sistem yoksa vermez bnm basıma gelmişti o nedenle

14. Benim pc zaten giremezler. Peki birşey daha soracam mesela ben kendi gemimden bir arkadaşımı davet ettim, arkadaşım kabul etti daveti oyuna kayıt oldu arkadaşım kendi gemisiyle o davet ettiğim gemiyi kassa gine alırmıyım ödül ?

15. KAL£ND£R

KAL£ND£R User

tabiki alırsın sonuçta senin istek gönderdigin kişi o pc kasıyorsa ip aynıdır ama sadece o istek yoladıgın kişi o hesabı kendi pc kasabilir sende yardım edebilirsin yani ip aynı oldugu için o hesabı gelşitrebilirsin...

16. Anlamadın sen şimdi ben kendi gemimle bir arkadaşımı davet ettim, arkadaşım daveti kabul etti ve oyuna kayıt oldu arkadaşımın kendi gemisi var o kendi gemisiyle benim davet ettiğim gemiyi kasarsa gine alırmıyım ödül ? Sonuçta ben kendi bilgisayarımdan davet ettim oda kendi gemisiyle davet ettiğim gemiyi kastı ?

Birde bilgisi kesin olan bir yöneticimizde cevap verirse bu soruya sevinirim boşuna arkadaşımıda uğraştırmıyım sonra. Benim kendi gemimle davet ediyorum davet ettiğim kişide kabul edip kendi gemisiylede kasıyor ipler tamamen farklı sadece arkadaşım hem davet kabul ediyor hemde kendi varolan gemisiyle kasıyor ? Sonuçta emek var ve ipler farklı mantıken olması gerekiyor ancak emin olmak istiyorum ?

Son düzenlenen: 13 Nisan 2014
  17. KAL£ND£R

KAL£ND£R User

tabiki yetkili mod veya adminleriniz cvp verise daha net olur..

18. Evet yetkili birinden net bir cevap bekliyorum sorumu tekrarlıyım isterse direk bu yorumu okur vakit kaybetmez ;

Ben kendi gemimle bir arkadaş davet ettim, arkadaşım daveti kabul etti ve kendi gemisiyle benim davet ettiğim gemiyi kastı ben ödül alırmıyım ?

19. Özgün Arkadaş Daveti Teşvikleri!

Yukardaki konuyu incelerseniz anlarsınız.

Konu gayet net açık ve Türkçedir.

20. Anlamadığımız için sordum herhalde ayrıca benim sorduğum soru ile ilgili birşey yazmıyor bilgili bir moderatör yada yetkili sorumu cevaplarsa sevinirim.

Son düzenlenen: 13 Nisan 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.