Arkadaş Bonusu Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ___»•ѕнєяση•«®¯¯¯ tarafından 13 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Aynı İP den girilmediği sürece ödül alırsınız.

2. Ben şimdi arkadaşıma davet atıcam oda kabul edecek daha sonra kendi gemisiyle benim davet ettiğim gemiyi kasıcak yani davet ettiğim geminin ip adresi ile kendi gemisinin ip adresi aynı olacak haliyle ama benle alakası yok davet eden gemi benim ve benim ip adresim farklı ben bunu soruyorum ?

3. Nefes

Nefes User

Merhaba

Davet edilen kişilerin ip adresleri farklı olduğu sürece ve farklı ip adreslerinden oynandığı sürece geçerlidir ama birden fazla hesap ile aynı ip üzerinden oynanırsa kabul edilmeyecektir her davet edilen kişinin ip adresi farklı olmalıdır yani diyelimki 25 arkadaşınızı davet ettiniz 25 kişinin de ip adresleri farklı olmalıdır.

4. Nefes Mod dediği gibi aradaki fark sadece İP'dir.

Her modeme 1 İP numarası verilir.Ama kablosuz olarak aynı İP kaç kişi olursa olsun yine 1 İP olarak gözükür.

Kısacası İP numaraları farklı olacak.

Sizin anlayacağınız şekilde aynı evde yada sizin modemin şifresinden girerek oyun oynarsa maalesef ödülü alamayacaksınız.Her ne kadar arkadaşımda abimde akrabamda desende olmayacak.

5. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konuya gerekli açıklamaları yapan herkeze teşekür ederim kilitlenmesi uygundur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.