Arkadas ,Klan ,Konüşma davet edebilmek icin...

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve darkorbti535 tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsünmü Arkadaslar

1. Olsün kardesim

100,0%
  2. Küsüra bakma ama olmasın kardesim

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaslar bildiniz üzere klana davet etmek icin arkadas gondermesi lazım veya arkadaslık eklemek icin ismini kopyalayıp gondermek zoründayız veya konüşmak icin
    ismini kopyalayıp chata yazmak zoründayız veya Chata arkadas gordünüzde ona Arkadaslık Konüşma veya Klana davet edemiyorüz bende bü sorünlara cözüm büldüm

Cözüm arkadasınızın üzerine tıkladınızda üzün ince kütücük cıkcak ve sünlar yazcak

1. Klana Davet
    2. Arkadaş Ekle
    3. Gizli Konüşma
    4. Chataki arkadasınıza davet (Bü ayrıdır baska bir kütücük cıkcaktır alta acıklama ekledim.)

1. Klana girebilmesi icin arkadasına davet yolıycak
    2. Arkadaslık istegi yolüycak
    3. Gizli konüşma penceresi açak
    4. Arkadasınızın üzerine tıklayarak Chata kücük bi kütücük cıkcak ve
    orda Arkadaslık , Könüşma veya Klana davet ede bilceksiniz

2. KARANLIK

KARANLIK User

Chatle ilgili güzel bir fikir daha.Bu konuya destek veriyorum bakalım diğer oyuncular nasıl düşünüyor.

3. süper ama bu gün baktım buna benzer bişi gelmiş daha bakmadım ama buna benziyor

4. Teşekürler modüm.
    demek istedim bole bisi deyil ama benziyor mt2 oynayan bilir anlatmak istedimi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Nisan 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.