Arkadaşlar ben bişe anlamadım bu işten

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ramires tarafından 2 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ramires

ramires User

SANIRIM doğru yere açtım konuyu.. hEMEN olaya girmek istiyorum az önce betaya girdim beta sibelonlardaydım 2 hakkımı kaybetmiştim son hakkımdaydi hiç bir sibelonu kesmedim sadece kamikaze 3 kullanarak hepsini köşeye gönderdim köeye gönderdiklerimide tekrardan kamikazeyle kestim fakt bi baktim hiç bir sibelon ama hiç bir sibelon ne kredi ne tp ne şerf nede uri vermiş seyi defterine baktım yok balansa baktım yok hiç bir şekilde hiç bir ödül kelmedi kestiklerimden fakat kapı açıldı bir sonraki sibelonit bölümüne geçme kapısı açıldı ama kestiklerimin hiç birinden hiç bir ödül alamadım...

supportada yazdım zaten biliyorum burda yapılacak bişey yok fakat sormam istediğim support bunu nasıl anlıcak nasıl bakıcak ?? ben oakdar uğraşarak yaptığım şeyden hiç birşey alamıyorum..

2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Lütfen kapılarda PET atmadan önce bir kaç yaratığı elle kesiniz.Aksi takdirde yaratık ödülü alamayabilirsiniz. Lütfen supportun konu hakkında size yazacağı cevabı bekleyiniz.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.