Bug / Oyun hatasi Arkadaşlık İstekleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve plaka(61) tarafından 19 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. plaka(61)

plaka(61) User

bu sabaha hesabımı açtığımda 169 tane arkadaşlık isteği vadı oyuncuların üstüne tıkladığımda bilgilerini göremiyordum ben hepsini redettim tekrar istek gelmeye başladı bu sefer oyuncu bilgilerini görebiliyordum onlarıda kabul etmedim ama tekrar farklı niklerle istek gelmeye devam ediyo tanımadığım oyunculardan

2. Klan arkadaşlarım dahil olmak üzere bir çok hesapta böyle arkadaşlık daveti görünüyor bir anda ne oluyor oyun hack lendimi[​IMG]. arka sayfada görünüyor ama oyun sayfasında 0 davet

Hala artmaya devam ediyor 191den 224 oldu sadece bana değil tüm klan arkadaşlarımda aynı hatta nap ittifak klanlardaki üyelerde de aynı şekilde artmaya devam ediyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Temmuz 2019
  3. ___________________
    Sizin ile aynı sorunu yaşayan biri olarak sormak isterim: Bu 1-2 gün içinde çok adam kestiniz mi? Özellikle sıralamada olan klan mensuplarını? Ve o isimler var mı arkadaşlık isteği yollayanlar arasında ya da kestiğiniz isimlerin mensup oldukları klanlardan? Benim yaşadığım daha ilginç ve bir o kadar da tedirgin eden bir konuyu paylaşayım bu arada: Dün hiç bir arkadaşlık isteği yokken kapattım oyunu ve bu sabah açtığımda 100 istek vardı ama daha da korkuncu onlarca isim benim isteğim dışında arkadaş listeme eklenmişti ve bunların çoğu sürekli online olan ve siz yakınına gittiğinizde porta gidip atlayan cinsten. Bu arada yeni bir şey daha farkettim: Yaklaşık 1 yıl önce Türkler'e hakaret ettiği için engellediğim yanlış hatırlamıyorsam Çek Cumhuriyeti'nden bir oyuncunun bugün engelinin kalkmış ve arkadaş listeme eklenmiş olduğunu far kettim. İlginç değil mi!!!

Son düzenlenen: 19 Temmuz 2019
    SGA.BaRBoSsA.EİC.TR bunu beğendi.
  4. Arkadaşlık listenden karalisteye al büyük ihtimalle aynı kişiler gönderemez.

5. sandman53

sandman53 User

bi kaç arkadaşımda da aynı problem varmış

6. O zaman genel bir sorun.

7. GREED

GREED User

Paranormal konulu korku oyunu gibi :eek:

8. Kara listeye almak da kar etmedi bende zira, daha önce kara listemde olan biri şu an can ciğer kuzu sarması arkadaşım olmuş. :eek: Bir çok oyuncuda aynı sorun varsa genel bir sıkıntı olma ihtimali doğru olabilir ama en en en en ilginç tarafı, binlerce oyuncu arasından dün kestiğim oyuncuların ve sıralamadaki oyuncuların listeme eklenmiş olması. Hani altında çoook özel bir durum mu arıyorum: Evet arıyorum maalesef. Darkorbit bana bunu öğretti. :)

9. HSWCloud

HSWCloud User

aynen bi terslik var, 75 kisi arkadaslık daveti göndermis

10. bazı hesaplarda aşırı sayıda ve anlamsız şekilde hatta savaşdığı klanlardan kişilerden davet mevcut bu konu hakkında cevap veren mod yok 1-2 tane açılmış konu var ama hala cevap veren konu hakkında açıklama yapan mod yok nedir bu sorun bize açıklama yapın lütfen modlar ...

11. aynen bendede 72 kişi var üstelik çoğu kırmızı klan:D

12. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Teknik bir sorun mevcut ve konu hakkında teknik ekip bilgilendirildi. Kısa süre içersinde sorun çözülecektir.

İyi oyunlar.

Merhaba,

Bu konu hakkında teknik bir sorun mevcut ve teknik ekip sorun üzerinde çalışmaktadır. Kısa süre içersinde sorun çözülecektir.

İyi oyunlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Temmuz 2019
  13. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Aynı içerikli açılmış olan konular tek konu altında birleştirilmiştir.
    Sorunun çözüldüğü bilgisi tarafımıza iletildiği an forum üzerinden duyurusu gerçekleştirilecektir.

İyi forumlar.

14. Gemime aniden 240 kişi arkadaşlık isteği göndermiş durumda işin garibi bu kişiler bot yada ezik değil aksine oyunu aktif oynayan kimseler hatta sıralamadan adamlar bile var :D Doğal olarak ne var bunda diyebilirsiniz ama bilmelisiniz ki sadece bende değil klanımda oynayan diğer oyuncularda ve bazı arkadaşımlarda bir sürü arkadaşlık isteği almış.Etkinlik yüzünden yapılan masum bir istek yoksa oyun hatası mı bunlar ?

Sunucu:Global Avrupa 1

15. LARK1988

LARK1988 User

Aynı durumla da bende karşılaştım.

victory1011 bunu beğendi.
  16. İşin garibi bu kişilerin bir tanesi hariç hiçbirinin isteğine cevap vermedim ve oyundaki arkadaş sayım 286 olarak görünüyor.

17. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Konunuz aynı içerikli bir başka konu ile birleştirilmiştir. Sorun hakkında gerekli raporlama yapıldı ve teknik ekip sorun üzerinde çalışmaya başladı. Sorunun en kısa sürede çözülmesini bekliyoruz.

İyi oyunlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  18. *ECHQ***

*ECHQ*** User

Elektrikler kesildi kafaya ceryan gitmiyor....

19. sorun hala deam ediyor ne zaman düzelecek ve o kadar şavaş klanlarla arkadaş olmuşuz darkorbit ne yapmaya çalişiyor

20. GÖLGE

GÖLGE User

Yavv arkadaş listesimi silicez oyunmu oynoucaz bu nedir istemediğimiz kişiler kendi kendine listeye ekleniyo..Offff off yaniiii gittikçe düzeleceğine dahada bozuluyo bu oyun :mad::mad: