Bug / Oyun hatasi Arkadaşlık İstekleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve plaka(61) tarafından 19 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Darkorbit sizleri barıştırmaya çalışıyor :)

Beraber bl haritasında ki büyüğü dönersiniz ;)

2. plaka(61)

plaka(61) User

allah aşkına oyun mu oyunucaz arkadaşlık temizlicez yaw kabul etmediğim istekler nasıl kabul oluyo ne saçmalık bu

3. modlar söylermisiniz iletirmisiniz artık şu arkadaşlık sorununu düzeltsinler

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu durum teknik ekibe çözülmesi için rapor edilmiştir.

Lütfen bu süreçte sabırlı olunuz.

İyi forumlar.

5. ZAHİЯ

ZAHİЯ User

bende öyle bir sıkıntı yok bana kimse yollamamış

6. hala çözülmedi

7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Sorun hala devam eidyorsa, mümkün olan her bir detal ile birlitke support ekibine durumu iletiniz.

İyi forumlar.

8. Bunun sebebi muhtemelen herkes herkese arkadaşlık isteği atıyor olabilir. (Kendi isteğimiz dışında belki bir çeşit oyun hatasıyla.)

Mesela ben kimseye arkadaşlık isteği göndermedim ama belki otomatik olarak (eğer hata varsa hatadan dolayı) 100 kişiye arkadaşlık isteği atmışımdır ve o attığım kişilerde arkadaşlık isteğimi kabul etmişlerdir bu yüzden bir sürü arkadaşı listeme ekli olarak görüyorumdur. Aynı şekilde diğer oyuncularda kendinden habersiz başkalarına istekler atıyorlardır bizde birsürü isteği birarada görüypruz. Belki bu şekilde bir sorun vardır.