Artemis ve Typhon adminin dikkatine

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve YANLIZ_ADANALI[01™] tarafından 16 Mart 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Daha öncesinde 3 seneye yakın moderatörlük yapmıştım. Okulum bittikten sonra 4 kere başvuru yaptığım halde neden hala reddediliyorum buna anlam veremiyorum gerçekten. Moderatör sıkıntısı var, bunu görebiliyorum. Deneyimli ve takımı bilen birisi olarakta başvurumu yapıyorum ama neden sürekli reddedildiğimi sormak istiyorum ve bilmemin de en doğal hakkım olduğunu düşünüyorum.

Ek olarak ; Artemis adminin son açtığı konuda ki mail adresine attığım mailler geçersiz sayılıyor, iletilmiyor. Bunun sebebi ne olabilir?

2. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Merhaba sondan başlayarak en başa doğru cevaplayacağım.

Mail iletilmiyor ise;
    1. mail adresinizi kural dışı bir davranıştan ya da destek birimine cok fazla spam ticket göndermenizden dolayı kara listeye almış olabilirim.
    2. eğer kopyala yapıştır yapıyor iseniz, kopyalama yaparken sizin görmediğiniz ancak biz yazılımcıların bildiği hali hazırdaki kopyalanan alanın arka planındaki özel stilleri de kopyalıyor olabilir ya da boşluk bırakıyor olabilirsiniz.

Neden red alıyorsunuz?
    - eski takımdan mümkün olduğunca kimseyi almak istemiyorum çünkü yeni yüzlere şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Böylece takımda hiç değişmeyen bir görevli sistemi olmasını engellemiş oluyorum.
    - bazı noktalara özellikle dikkat ediyorum ki bunu yapmamdaki amaç, takımımın yetki alınca insanların 2.gün kendilerini kaf dağında görmeyecek kişilerden oluşmasını istemem.

Nacizane söylemim; eğer red alıyorsanız bu karar değişmeyecektir bunu biliniz.

Son düzenlenen: 11 May 2018
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.