Geri bildirim Artemis'i Bul Ödülü Kap!

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 16 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Teşekkür ederim ama ödül gelmedi :D

2. Böyle etkinlikler yapılacağına daha iyileri yapılabilir fakat maalesef ki takım önemsemiyor :/

Oyunda ki dengesizliği bir düzeltseniz bunları o zaman yaparsınız siz arabayı yıkamadan temizlemeden cila atıyorsunuz ki bu cila da o kadar sağlıklı olmaz.

Ben bunu bir çok kez söylüyorum Aylık giriş bonusu , güçsüzler için kasılma haritası gibi yeniliklerin oyuna gelmesi gerekli.

Size bir etkinlik önerisi: Buzul Fırtınası harekatı (Güncelleme fikir havuzunda)

Bakın artemis adminim şu saçma sapan etkinlikler yüzünden artık oyuna ara verdim hesabımı dahi sildirmeyi düşünüyorum başka online oyunlara yöneldim (Moba , MMO TANK ve FPS türlerine ) inanın bana onlarda hileler anında bann yiyor eşitsizlik yok pay to win yok eğlenebiliyorum. Supporta zaten mesaj verecem yakında hesabım için gerekli işlemler için.

Şimdi demişsiniz ki beni bulun tamamda şöyle bir olay var bu etkinliğin amacı zaten belli oyuncuları tatmin etmek fakat geçici tatmin etmek yerine neden kalıcı tatmin etmiyorsunuz ? Açıklar hala düzgünce düzeltilmiş değil. Aegise işlevsel anlamda elite'in geliştirilmiş versiyonları yok cerrah pusat şimdide tartarus çok hızlı bu gemiler ve yakalamak inanın bana çok zor.

Hangar sisteminde ki aktarma olayı çok saçma yani uzun lafın kısası teknik ekibinize söyleyin böyle saçma sapan yenilikler geleceğine açıkları ve gereksiz yenilikleri düzeltsinler.

Aegis LAV tasarımını HİTAC a koymanın anlamı nedir söyler misiniz çok saçma bu ? 300.000 uridium olsa daha iyiydi bu kadar eziyet çekilmezdi en azından hadi hitaca koydunuz en azından lavın bir özelliği olsun ? Aegis elite bonusları +1 jerenetör yuvası veya 2 lazer yuvası ?

Şimdi size şunu diyeyim hitac çıkıyor 100 kişi giriyor ve aşağı yukarı hitac ve minionlarından düşen kutu sayısı 8 tane felan. Kapsül üretebiliyoruz fakat madenlerini çıkarmak cidden uzun sürüyor montaj güya yeni oyuncuları pay to winden kurtaracaktı adam montajda ki madenleri çıkarmak için harcayacağı zamana kadar gider uridium kasıp alır daha iyi.

Darkorbit düzelmediği sürece umurumdada değil.

Son düzenlenen: 18 Ağustos 2016
    -UZMAN_ADAM- bunu beğendi.
  3. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Nereden biliyorsunuz söylenmediğini?Her şey söylenip kısa süre içerisinde yapılacak kadar kolay değil maalesef.3 yıldır forumdasınız ve 3 yıldır size sorunların raporlandığı belirtiliyor.Neden hala inanmamakta ısrarcısınız?

Yeniliklerin beğenmiyor olabilirsiniz ancak beğenen kesim var ki halen bunların devamı gelmekte.Hiçbir firma zarar ettiği/edeceği bir yola başvurmaz.

Bu zamana kadar forumda Darkorbit Türkiye şöyle bir etkinlik yapabilir veya Forumda şu etkinlik açılsın dediniz mi?
    Dediniz ve fikriniz çokça beğenilmesine rağmen yapılmadı mı?

Belirttiğiniz şeyler Darkorbit Türkiye'nin yetkileri dışındadır.Bunları yapmak da belirttiğim gibi kolay değil ve bir anda olmuyor.

Darkorbit Türkiye sizleri memnun etmek ve oyunculara ödüller dağıtmak için oyun içi/dışı etkinlikler düzenlemekte ama yine şikayetçi olmaktasınız.

Her konudaki her açığı değerlendirip sürekli, bir şekilde eleştirmeye çalışıyorsunuz.

Oyuna eleştirel gözle bakmak yerine oyundan zevk almayı başarabilmelisiniz.Sebepler ve bahaneler sunmak yerine, insanlara yardımcı olmayı tercih etmelisiniz.Şu konuyu açtım yapılmadı bu konuda takmıyorsunuz umurumda değilsiniz gibi tutumlar ile bir yerlere varamıyoruz maalesef.

İyi forumlar.

Rehber bunu beğendi.
  4. Öncellikle 2009'dan beri forumdayım. Sorunların raporlanmadığına inanmıyorum gibi bir şey ima etmedim bu konuda neden düzeltilmiyor diyorum ? Hala Aegisin atış efektlerinde bozukluk var 3 sene geçti bu sorun üzerinden hala bir çalışma yok !?

Oyun yapımcıları maalesef ki çok saçmaladılar yani forumlarda gani gani konu var dikkat etmiyorlar pek.

Peki size soruyorum bu yeni hangar gelirken bizden feedback istendi mi ? İstenmedi kafalarına göre yapıldı bu yenilik.

Ben neyden şikkayetçiyim biliyor musunuz ? İlk önce sorunların düzeltilmesini istiyorum sonra istediğiniz kadar etkinlik yapın serverlar 1 gün kapansın bakıma alınsın bakım onarım yapılsın serverlerin durumu içler acısı hitac bir geliyor oyun kasmakdan oynanmıyor. (Tabi etkinliklerinde gerçek anlamda oyuncuya hitap etmesi gerekli güçlü güçsüz fark etmeden)

Forumda bir çok açmış olduğum konu var ve oyuncuları memnun edebilecek düzeyde. Oyuncuların oyuda çoğunlukla evet yönünde memnun olmayacaklarsa neden evet desinler ? Aylık Giriş Bonusu 3 senedir açık fakat hala bir umud yok 600 oy toplandı bu sadece benim açtığım bir konu başkalarının açtığı konularda var oyunculara yarayacak bir şey ama bunlar yapılmıyor gidiliyor yeni hangar sistemi felan ? Eski hangar sistemi 10 kat daha iyiydi neden diye sorarsanız tasarımdan tasarıma aktarma gibi seçenek yok. Ha bu yeni hangar sisteminde ki şu saçmalık düzeltilir ayarladığımız hazır konfiler olursa bunları anında istediğimiz gemilere koyarsak yani Aegisden sıkıldım goliye geçmek istiyorum ayarladığım hazır konfi ile 5 saniyede konfim dizilmiş olacak ki bu yenilik çıkarılıken bir çok oyuncu bunu eleştirdi ama yinede dinlenmedi.

Her konudaki her açığı değerlendirip sürekli, bir şekilde eleştirmeye çalışıyorsunuz. Bunu demişsiniz fakat oyun forumlarında ki bir amaçda eleştirmektir ve eleştirinin sonucunda eleştirilen şeyin doğruluk payı varsa yeni şeyler geliştirilir forumun bir amacıda budur ve moderetorsun bunu bana söylemeye çalışıyorsun eleştiri neden mi yapıyorum çünkü yapılan saçma yeniliklerin düzeltilmesi için yapıyorum.

Oyuna eleştirel gözle nasıl bakmayayım ? Adam chatte ana bacı kaysın sağa sola bann yemesin Cm yok chatlerde ? Oyuna saçma yenilikler gelsin güçlü klanların çoğu hile kullansın bug yapsın bunlar yapılsın sonra neden eleştiriyorum ?

E o zaman bende hile kullanayım ? Hilelerin bannlanmadığı bir ortamda ben nasıl zevk alabilirim adam aimbot açıyor haritanın öbür ucundan vuruyor lag yokken.

Siz bu kafayla devam edin daha çoook oyuncuyu kaybedersiniz zaten son zamanlarda oyuncular iyice azalmaya başladı...

Support demeyin bana kaç defa video attım bannlanmıyorlar.

Gerçeği ne desem boş siz yine yok support yok hatalar gideriliyor yok öyle böyle demeye devam edip komik bir şekilde görülen şeyi örtbas eder gibi şirketinizi savunacaksınız bir günde kabul etmeyi öğrenemediniz bizim yaptığımız yenilik hatalı diye kabullenemediniz hep zeytin yağı gibi bizim yeniliğimiz süper on numara sizin eleştirilerinize ihtiyacımız yok kafasıyla şeyler getirdiniz oyuna.

Artık 500 kişiyle mi twtich yayını yaparsınız bilmem ama bu kafayla devam edildikçe siz bırakın Twitch yayınlarını oyuna oyuncu bile bulamazsınız. Geçen sene 3 tane arkadaşımı oyuna başlattım 3 ü de 1 haftada bıraktı dediler bu nasıl bir oyun ? Ayrıca oyunda ki çoğu arkadaşımda hesaplarını kapatma kararı aldılar.

Siz devam edin ben güneş gözlüğümü takıp soğuk lipton ice tea şeftalimi yudumlayıp havai fişeklerin patlamasını seyredeceğim bunuda anlıyorsunuzdur umarım ?

TR3 serveri TR serverlerinin en kalabalık serverlerinden birisi ama şimdi o kadar eskisi kadar oyuncu yok o severda.

Son düzenlenen: 18 Ağustos 2016
    -UZMAN_ADAM- bunu beğendi.
  5. Hocam kolay degil bir anda olmuyor falan filan bunlar bahane degil artik. Bakin yeni bir uzay oyunu cikti daha birkac gun once. Hani su 18 kentilyon gezegen olan. O oyunu yapan ekip sadece 15-20 kisilik bir ekip. Oyun 12 agustosta bilgisayara geldi berbat bir performansla ve bugun bir guncelleme geldi. Indirdim ve performans sorunun tamamen kalktigini gordum. 15 kisilik bir ekip cikarttiklari oyunun performans sorununu bu kadar kisa surede cozebiliyorsa, DO ekibi 10 senedir cozemedigi hatalardan utanmali ve hemen kollari sivamali.

6. @Artemis. bizi admin geminle tiskoya götür :) ama cuma namazından sonra olur mu :p

bugün ilginç isimle gezmek yok mu haritada :)

7. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Şimdii yine TR6 dayım MMO olarak :)

8. acaba bugün ki şanslı isim nedir merak ettim :D

9. sindbadmoscow.

bu seferkiler bulamayacak :D öyle hissettim

10. buyursunlarrr :)))[​IMG]

FALLEN●ANGEL bunu beğendi.
  11. sindbadmoscow.

Siz KAzandınız efendim :) Ticketınızı bekliyorum hemencik :)

12. tabikide büyük memnunlukla adminim ;)

13. -NostCrew-

-NostCrew- User

yarın sen bekleyeceksin mi?

14. tr3e ne zaman gelirsiniz :p

15. Tebrik ederim güle güle kullanın :):)

16. Tr-6'da devam edicek mi ARTEMİS adminim :)

17. etkinlik bitti mi ?

18. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Belirli aralıklarla haritalara iniyor.

Lütfen forumu takipte kalınız.

İyi forumlar.

19. [​IMG]
    Ödülümü aldım :)
    Teşekkürler Artemis.!! :)

sindbadmoscow. bunu beğendi.
  20. sindbadmoscow.

Hu huu kim var buralarda :) TR1 den mesela :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.