Öneri Artık Fazla Hammadeye Son!!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Uzaylı-11 tarafından 19 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Fazladan Hammade İçin Bu Gereklimi?

1. Evet

oy sayısı 18
    81,8%
  2. Hayır

oy sayısı 4
    18,2%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Uzaylı-11

Uzaylı-11 User

Şimdi herkeste atıyorum enduriumdan 274 tane falan kalıp zengileştiremeyip kalınca hammadde toplayamıyoruz ambar dolu diyor örnek:cubi çöpü,bunun için şöyle bir çözüm geliştirdim:

mesela şimdi sadece prometium,terbium,promerium,seprom çöpden alabilirim.böylece fazladan hammadde derdine çözüm bulmuş oluruz.

2. ÇORBACI

ÇORBACI User

Olabilir oyum olumlu

3. Uzaylı-11

Uzaylı-11 User

hayır basan kim?

4. ozcan_8888

ozcan_8888 User

Olursa harika :)

5. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Adamım bu fikir muhteşem! +99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

6. yasakmiki?? hayir oyu kullanmak sorf boyle dediniz diye bende bi hayir dedim mantikli degil bence o zaman hangarlari kaldirsinlar hammade satisi olmaz o zamn pette modulu var protokolu var bunlar cope gider..

7. walla bencede gayet güzel fikirde bu bigpoint bunu hayata geçirene kadar ohoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

8. Merhabalar;

Güzel bir fikir olumlu +1

İyi forumlar.

9. dikduran1

dikduran1 User

hayır tabiki... otomatik zenginleştirme yapan vip üyeler ne olacak... onu düşünmeden böyle bir şey yapmak olumsuz yani..

10. ●53●

●53● User

Çok Iyi Bir Fikir '+'

11. Uzaylı-11

Uzaylı-11 User

otomatik zenginleştirmeyle alakası yok hepsini seçersen şimdikinden hiçbir farkı kalmaz

12. senberk99

senberk99 User

cok mantikli yanlislikla hayira bastim nasil duzeltebilirim modlarim

13. Merhaba ,

Maalesef düzeltme yada değiştirme gibi bir ihtimal yok. O şekilde kalacak mecburen.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.