Artık gg indirimi yok mu?

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve VIIIII tarafından 25 Kasım 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. VIIIII

VIIIII User

Yıllardır haftasonları galaksi kapısı indirimi yapıldı neden kaldırıldı? Oyun gelişeceğine daha da geriye gidiyor. Oyunu bırakmış olmama rağmen forumu düzenli okurum takip ederim, oyun browser oyunu olmaktan çıkmış olsa da bir bilgisayar alsam ilk darkorbiti indirip denerim gerçi 4090 sistemde bile sorun yaşatıyor olsa bile.

2019 sonlarında unity haberi yaptınız 4 yıl oldu hiç mi gelişme olmaz. Bu oyunun muadili bile 10 kat pahalı olmasına rağmen mobil ve PC de deli gibi oynanıyor nasıl önlem alınmaz gelişilmez anlamıyorum. 10 yaşında başladığım oyun ve suan 26 yaşındayım yine de bu oyunu içler acısı bir halde görmek içimi burkuyor üzülüyorum. Kalın sağlıcakla…

2. fenrir58

fenrir58 User

gg indirimi, 4090, unity, muadil, 10 yaş. güzel konu olmuş. cuma günü itibariyle başladı galaksi indirimi bildiğim kadarıyla.. oyun gpu dan çok tek çekirdek cpu performansına bakıyor. örneğin oyun masaüstü bilgisayarına göre iş için kullandığım laptopta (ekran kartı yok) 4k da çok daha az kasıyor. oyun browser oyunu olmaktan çıkmadı, oyun açık kaynak kodlu bir browser ı tarihten silinmiş flash player ile oynayabilelim diye kullanmamızı sağladı. anasayfadaki her şeyi oyun içerisine taşıma çabaları bana göre unity için hazırlık gibi geliyor küçük bir ihtimal de olsa.

PantHeon bunu beğendi.