ARTIK ŞUNU ÇÖZÜN

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve acılarınçocuğu23 tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bunu bir kere daha açmıştım ama cewabı bulamadım

BEN goliyken 4-4buçuk k atıyodum şimdi leo oldum 3k atıyıom diyeceksiniz normal bi hesaplama yapsak

6-lf3:950 bu leonun ew avantajı ile 1900 olur
    14lf3(diroit):bu da bi 2100 yapıor ve benim 10 lf3 üm de hasar sewiyesi 5. seviye
    TOPLAM:3900-4000 YAPAR

AMA BEN NASIL OLUYOSA 3K ATIYOM

2. buzmavi

buzmavi User

Merhaba, Hesabınızda siz sabit ve azami vuruş değerlerinden hesaplama yapıyorsunuz galiba halbuki lf3 sabit 150 vurmaz azami vurduğu rakamdır ortalama 120 ila 150 arasında değişen hasar vermektedir.Diğer değerleri hesaplarken temel değerden formüle etmeniz lazım yoksa hesaplamanız her zaman yanlış çıkar.

3. Ayrıca sadece gemideki lazerler 2 katına çıkar(ev avantajı) diroitlerdeki lazerler 2 katına çıkmaz. Eğer diroitlerdeki lazerleride 2 ile çarptırsan yanlış çıkar.

4. biliom adminim ama hesaba göre 4katıyo azami vuruşları düşersek 3500-3600 vurması gerek ama ben 3k bile zor atıyom

5. KARANLIK

KARANLIK User

Ekipmanlarınızı doğru yerleştirdiğinize eminmisiniz.Eksik yerleştirmiş olabilirmisiniz.

6. Merhaba ,

Gemi'dekiler için 2 kat özelliği geçerlidir. Böyle olunca 6 LF-3 yada 6 LF-2 kısaca lazer için geçerlidir.

Ayrıca 150 maksimum vuruştur fakat minimum 130 civarı vurur. Yani 130-150 arasında gidip gelir. 3.000 - 4.000 arası vuruşunuz değişir.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.