Öneri artık yaratıkları kesince palladıum düşsün ya da direk versin

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ¯¯¯ЌЯΛЌ£И¯¯44¯® tarafından 28 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yaratık Kesince Palladıum Düşsün

1. evet palladıum düşsün

oy sayısı 53
    60,9%
  2. hayır palladıum düşmesin

oy sayısı 18
    20,7%
  3. geliştirilebilir

oy sayısı 16
    18,4%
  1. arkadaşlar bildiğiniz gibi güçsüzler güçlenmeden 5-3 haritasına girip pala toplayamıyor girdi diyelim baracudasımı saboterimi anhilatörümü desen toplamana izin vermiyor hadi npcler gelmedi illa gelip seni bi adam kesiyor güçsüz olduğunu görünce
    benimde aklıma şöyle birşey geldi yaratıklardan ya kargo kutusu olarak palladıum düşsün ya da direk kesince versin
    bütün yaratıklardan düşmeyecek mesela streunerden lordakia saimon mordon interceptor gibi güçsüz yaratıklardan düşmeyecek ama kristalon lordakium ve cubikon gibi yaratıkları kesince (en fazla 5 tane verecek aşırıya kaçmadan)palladıum verse iyi olmaz mı bazı oyuncular paladan çıkmıyor onları anlıyoruz canları sıkılmıyor ama bazılarının sıkılıyor kasılmak istiyor ama akılları palada kalıyor :D:D
    yaratıkların verdikleri palladıumu şöyle sıralayabiliriz sizinde önerileriniz varsa yoruma yazabilirsiniz;

cubikon 5 palladıum
    talon 4 palladıum
    lordakium 3 palladıum
    sibelon 2 palladıum
    devolarıum 1 palladıum

tabi ki bu yukarda yazdıklarım örnekler bunu uber talona göre boss lokuma göre onlar ayarlar ben örnek olarak gösterdim darkorbit merkezinde onay gelirse bu zor şartlara rağmen rahat rahat hem kasılırlar hem palladıum kasarlar
    şimdi darkorbite şöyle bir tavsiyemde var mesela katlayıcı indirim paketlerinin yanına bide yaratıklardan düşen palladıum sayısını 2 katına çıkarır diye 1 haftalık 1 aylık paketler çıkartırlar hem darkorbitiin işine gelir hem bizim işimize gelir :D:D:D:D

DAHA İYİ FİKİRLERİNİZ VARSA YORUMA YAZARSANIZ SEVİNİRİM İYİ OYUNLAR İYİ FORUMLAR DARKORBİT SEVDALILARI

2. anakin5555

anakin5555 User

Kardes devo bile pala verirse pala özel olmaz sadece korsanda toplanmalı ama senin için +1 verdim :)

3. Cubikon, Sibelon ve Devolarium Hariç Diğerleri Olabilir. Çünkü Cubikona İlk Sıkan Çöpü Alıyor En Çok Sıkan Değil, Cubikona Gelmesin. +1

Son düzenlenen: 29 Ocak 2017
  4. o zaman sadece korsan yaratıkları versin palayı:D:D:D hayır zaten yazarken dedim bunun biraz geliştirilmesi lazım onun içinde sizden fikir istedim yukarda anlattıklarım olursa zaten saçmalaşır bunun biraz geliştirilmesi lazım mesela korsanda grup kasılırken kestiğin her yaratık başına 1 tane palladıum verse korsana ilgide artar ama dediğim gibi güçsüz yaratıklar vermeyecek interceptor vermeyecek bunu :D:D
    +1 vverdiğin için saolasın

anakin5555 bunu beğendi.
  5. zaten yukarda dediklerim birer örnekti dediğin gibi cubikonun vermesi adaletsiz olurdu ya da versin verince de fazla versin hem ilk sıkma yarışı olurdu mesela cubi 15 tane palladıum düşürseydi iyi olurdu ben bu kurallın bir anda gelmesine de karşıyım mesela lf 4 ün çıkış hikayesi gibi olursa eğlenceli olur korsanlar portları kırdı ve pwp haritalarımıza kadar geldiler 1 ay falan 4 1 4 2 ve 4 3 haritalarında korsanlar vardı sonra bunlar kaçtı diye bişey dedi darkorbit kaçarken arkalarında ganimet kutularını unuttular dediler içlerindede onlara ait lf4 silahı var dediler lf 4 ün çıkış hikayesi öyleydi
    bunun gibi tekrar haritalarımıza sızsınlar 1 ay falan çok abartılı olmayacak derecede korsan olsun haritalarda sonra kaçsın bunlar kaçarken ganimetleri npcler bizden önce buldular diye bi hikaye yapsınlar onları kesin ve değerli palladıum ganimetini ele geçirin diye de bi hikayesi olur :D:D:D fikirin için sağolasın teşekkürler :D:D:D

anakin5555 ve ★Ɔ│ΛLFΛ│C★ bunu beğendi.
  6. anakin5555

anakin5555 User

sadece cubi olabilir ozmm ama herkese versin hitac gibi:)

7. oda olabilir :D:D

anakin5555 bunu beğendi.
  8. anakin5555

anakin5555 User

yorumlara anlayışın ve kişilere saygın süper. mümkün olsa 10000 +1 sana helal olsun :)

9. Eyvallah teşekkürler :D :D sanada +1 :D:D:D

anakin5555 bunu beğendi.
  10. anakin5555

anakin5555 User

Rica ederim :)
    Bi sorun var ama :( eğer 5-2 ye gidemeyeceksen pala ne işe yarıyacak. Nası
    Takas edcen :)

11. nasıl yani 5-2 ye gidemeyeceksin :D:D
    depo fullenince oradaki hangara gidip depoyu boşaltacaksın
    ya da darkorbit ayrı bir depo çıkartacak palladıumu orada depolayacak gemi ne zamna müsait olursan o zaman boşaltacaksın ve ya geliştirlebilir dedim palladıum yerine başka bir taş versin bu taş 30 tanesi bir gg etsin yaratıklardan düşsün :D:D:D yeni yeni fikirler türüyor :D:D

anakin5555 bunu beğendi.
  12. bence böyle bir şey gelmeli çünkü ben paldan çıkmayan bir kişi olarak böyle bir şeyin gelmesini isitiyorum emeğimiz boşa gidiyorbi amabar fulleyen kadar 1.5-2 saat kadar bir şey geçiyor karşılığında ne alıyoruz 3000 pala 200 gg veriyor ya bu palaya bu düzenleme gelmeli ya da senin dediğin gibi yaratıklardn düşmeli beni bilen bilir TR1 den Z E B A N İ 47 paladan çıkmam günde 1k kadar g kasarım ama boş çünkü adamlar katlayıcıyıçekiyor gemiyi bota atıyor ve hiç emek vermeden bizden daha sağlam daha güçlü oluyor burda palaya gelen gemisi sağlam olmayan arkadaşlar var kendini bi halt sanıp onları kesenler çok ö yüzden kesin palaya dair bi düzenleme gelmeli +1

13. bende tr 1 de oynuyorum ama palladıum toplamaktan çok sıkıldım günde 3 depo falan topluyordum
    kraken44 nikim biliyorsun belki görmüşsündür ben seni birkaç kez görmüştüm
    ama artık yaratıklardan düşsün gerçektende güçlülüğüne göre azar düşsün isteyen yaratıktan kasar isteyn pala toplar pala haritası dursun yine
    yorumun için teşekkürler :D:D

14. ayn dediğin gibi bu pala işine bi düzenleme gelmeli bu oyunda o kadar güçlü insan varken bir de zam getirdiler ezik gemiler zaten uri çekmiyordu şimdi hiç çekmeycekler bari pala işine bi düzenleme kesin olarak gelmesi lazm

(konu dışı : sen ful değil miyidn ya ? :) )

15. anakin5555

anakin5555 User

yok bn giderimde güçsüzler gidemez. pala sadece 5-2 istasyonunda takas ediliyo bn 18 lvlim sorun yokda güçsüzzler gidemez.
    haa dediğin yeni depo güzelmiş :D

16. yeni depo yapsınlar
    yeni taş
    bunun 30 tanesi 1 gg olsun ama kasılırken gg de kasalım kapı yapmadan gemiler güçlenmez çünkü :)

anakin5555 bunu beğendi.
  17. anakin5555

anakin5555 User

süper :)

18. Şuan ki oyun şartlarında orta seviyeden yukarı gemiler için paladium anlamsız oluyor. Saatte toplayabileceğiniz rakam belli oradan gelen kazanç belli orta seviye bir gemiden yukarısı için ödüller yeterli değil. Bunun için bu hammaddeler için bir katlayıcı tarzında güçlendirici çıkarda daha iyi olur.

Sizin fikrinize gelecek olursak Uber Interceptor yanlış hatırlamıyorsam 3 paladium veriyor. Diğer Uber korsanları deneme şansım olmadı. Büyük ihtimalle onlarda veriyordur.

Sayfayı Paylaş