Aşk acısını unutmak için ne yaparsınız ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *KorGeneRaL* tarafından 28 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Evet arkadaşlar foruma renk katsın diye acıyorum bu konuyu :) sorumuz aşk acısını unutmak için ne yaparsınız ?

Ben 4 Babalara Sığınırım.
    Azer Baba,
    Müslüm Baba,
    Ferdi Baba,
    Orhan Baba

:D

2. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Aşk acısı değilde yaşadığımız o güzel muhteşem günler gelince duygulanıyorum ve vuruyorum kendimi. yatağa

3. _DODGE_

_DODGE_ User

İlk önce aklına şunu getir aşk sevgili Manita işi geçicidir banada oluyordu fakat arkadas o beni istemiyor ve yeni oyuncağını bulmaya gitti kizlar böyledir sen eskiyince gözüne bozuk oyuncak gibi gelirsin sonrada yeni oyuncağını bulmaya uğraşırsın

Yani bak sana söyleyeceğim hiç bir kadın sevgili olmaya gönüllü değildir sadece karnını doyurmak icin kendini tatmin etmek etrafında ki kisilere hava atmak icin sevgili olurlar ben bunu öğrendim

Kizlar ayrıldığı zaman o is bitmiştir geri kazanamazsın çünkü nedeni sudur artık seni istemiyor Ve ben bu durumdan dolayı kızlardan nefret ediyorum zamanında cok canımı yaktılar şimdide ben onlarınkini yakıyorum silaha silahla karşılık veriyorum gidip silaha sopayla karşılık verirsen isin cok zor olur o yüzden kızlara yüz vermeyeceksin

Sana tafsiyem ona karsı kötü anılarını aklına getir ve ondan nefret et sonra unutursun

4. MaXiMuS

MaXiMuS User

bol bol pc oyunları oyna biraz kafanı güzel yapacak şeyler dene mesela kola iç :D
    darkorbitte gamma kapısında patladınmı zaten onun acısı unutturur aşkının acısını :D

5. Yalnızııım dostlarııım hırınırımnırınırım :D

6. Aşk diyince aklıma bir şarkı geliyor:

Erkin Koray-Çöpçüler

Aşktan yana şansım yooook...

Son düzenlenen: 8 Mart 2014
  7. Bir terslik var sanırım. :) Çünkü Çöpçüler şarkısı Erkin Koray'a ait.. :D

8. Prdn :D Düzeltiyorum

9. Sorun değil ama benim açımdan. :D :)

10. ahmet kaya soyle harika bişi soyyle yagmur çamur sole dieye gider

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.