Bug / Oyun hatasi ASTRAL DA BUGTA KALDIM

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve seninle-1-dakika tarafından 13 May 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba,

Astral yapar iken gemi patladı ve bugta kaldı bazen geliyor bazen gidiyor hangar dan başka gemiye giriş hiç bir türlü yapılmıyor hiç bir türlü gemi oynatılmıyor ve başka gemi çekilmiyor hangardaki başka gemiye girip oynamaya çalışıyorum fakat istasyonda değilsin diyor ama istasyondayım bu nasıl bir bugtur kaç gündür aynı hata girmiyelim dedim biraz ara verdim gemi düşer kendi kendine istasyon hatası almayız yine de aynı hata devam ediyor destekleriniz rica lütfen.

2. Aliens

Aliens User

Support'a yazmalısın. Yazdığında gemini yönetim panellerinden sıkıştığın haritadan çıkarırlar. Forumda ne yazık ki bu gibi teknik destek gereken konularda destek alamazsın.

3. Supporta yazdım cevap yok mail bile gelmedi :(

4. Grevious

Grevious User

kanki aynı sorunu bende yaşamıştım jp pre diye bi etkinlik haritası vardı bende orda sıkıştım. supporta mail atarken oyuncu adı, ID kodu, hesap adı, pilot profili ve server bilgilerini istediler bu bilgileriede ekleyip açıklama yaparsan daha kısa sürede yardımcı oluyorlar bendeki o şekilde çözülmüştü

5. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Supporta ID ile atınız inceleme ve kapıdan çıkarma yapılsın.

6. Aynı sorunu şuanda ben de yaşıyorum, supporttan destek istedim fakat henüz ne bir mail ne bir müdahale olmadı.
    Resette düzelir diye umuyorum artık.

seninle-1-dakika bunu beğendi.
  7. Conici01

Conici01 User

8. Kapıdan gemi düştü fakat astral komple bugta kaldı yani şöyle astral yapamıyorum gemim de girdiğim gibi gemi patlıyor ve 1 gün boyunca oyuna girmemem gerekiyor yoksa hangar değiştiremiyorum ben hiç bir şey anlamadım bu işten yardım pls