astral event ödüllerimi alamadım

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve ali2012 tarafından 14 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ali2012

ali2012 User

merhaba, astral ascension event'inde 17 aşamaya kadar geçtim ve gemim patladı.
    başta silahlar olmak üzere bir çok ödül seçmiştim. ödüller gemim patladıktan sonra gelir diye düşündüm, gelmedi. 2 gündür bekliyorum.
    event bittiğinde mi ödüllerimi alacağım acaba?
    eğer durumla ilgili benim kaçırdığım bir şey varsa söylerseniz çok memnun kalırım

2. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Sıralamaya girildiğinde ödüller etkinlik sonunda verilmektedir.

Türkiye Takımı!

3. Admin çok yanlış anlamış olayı

Hayır dostum kapıda ilerledikçe farklı ödül içeren bölümler gelmekte bunlardan mesela lazer topu olanı seçtiğinde sadece O ANDA bulunduğun ve ilerlemekte olduğun kapı içindir kapıdaki yapay gemin için kullanabilirsin sadece.
    Kapıda patladığında o lazer toplarıda o yapay gemiyle birlikte kaybolur

Ancak yalnızca ve yalnızca atlas parçacığı veren hammadde yarıkları gerçek gemine aktarılır

titans___ bunu beğendi.
  4. Adminimiz konuya biraz ters bakmış sanırım :D

Astral de kazandığınız silahlar ve cephaneler sadece o anlık olarak geminize takılır. asıl geminize GELMEZ. ordaki amac sadece gelen hammadde kaynaklarını almak. orda aldığın silahları ve cephaneleri sadece orda kullanırsın ve patladığında hepsi gider.

titans___ bunu beğendi.