astral kapısı 7. Kapı hakkında

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve BSYO tarafından 25 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. BSYO

BSYO User

bu kapı sürekli bu dalgalarda takılı kalıyor ne sonraki adıma gidilebiliyor nede 3-1 e atlanabiliyor sürekli kendimi patlamam mı gerekiyor zaten cpu zor kasılıyor buna bir çözüm gelmeyecek mi

2. oben

oben User

ben kapıyı yapmıyorum fakat nacizane 22 yarığa kadar gelseniz zaten toplamda 7 cpu tüketmek gerekiyor bu 7 cpu haliyle kapı yapmak işinizi görmüyormu savaş bileti için ilerlemeleri tamamlamıyormu.yok illada ileri gidip daha fazla astralit almak istemeniz normalde en azındas düzelene kadar 22 yarık işinizi görmüyormu.

3. kapi takilirsa oyunu kapatin sonra hangardan gemi degistirin duzelir

oben bunu beğendi.
  4. PATRON29

PATRON29 User

kapım takıldı hiç bir şekilde düzelmedi ticket attım 3 gün sonra cevap verirselesr ne ala

5. ℓαηeт

ℓαηeт User

ben 10 dakika yaptim ilk gun bir daha girmedim kapiya bos bir etkinlik zevk yok birsey yok birde zaman kaybi bence

6. kapi takilirsa oyunu kapatin sonra hangardan gemi degistirin duzelir

7. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Bu sorun raporlara eklenmiştir.

Türkiye Takımı!

8. tahir_47

tahir_47 User

etkinlik koşusunun 2. ayağı başladı fakat hala ilk ayakta olan genel puan ve en yüksek kasılan puan sekmesinde görünüyor. haliyle yapılan en yüksek puana kapı içinde ulaşılmadığında puan vermiyor. şu sorunu da iletir acil çözüm bulmaları gerektiğini de ekleyin. seneye bu etkinlik gelirse böyle sorun yaşamayalım nasılsa bu etkinlik süresinde hiç bi işe el atmayacaklar.

TR|SUBUTAY bunu beğendi.
  9. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Ekleyeceğim. Aynı fikirdeyim etkinlik bitene kadar yoğun bir düzeltme yapmayabilirler ama etkinlikten sonra telafi yapacaklarını umuyorum. Olmazsa tekrar edecek etkinlikte önlem alacaklardır. Teşekkür ederim.

Türkiye Takımı!

10. -gemi2012-

-gemi2012- User

15. yarık bitti sıralama puanı hala sıfır hedeflerdeki dalgalar 0 nasıl etkinlik anlayan beri gelsin gittimi bizim cpular

11. tahir_47

tahir_47 User

rica ederim ve bir konu daha var. sistemlerinizde hata olduğunu düşünüyorum. etkinliğin ilk gününde kapıda oluşan hataların telafisi için telagi niteliğinde 3 cpu verildiği yazıyordu paylaşımda. etkinliğin ilk günü sorun yaşadım kapılarım boş here patladı fakat iade almadım. support'a mesaj attım ama o gün kapıya girmediniz diye mesaj attılar.
    tamda kast ettiğim buydu. ilk sıralamada puan kasıldığı için 2. sıralamaya girmek için ilk baştaki en yüksek sıralama puanını geçmek gerekiyo tamamen saçmalamışlar. 1. yarış bitti 2. için her şeyin sıfırlanması lazımdı.

12. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Eğer inceleme sonucunda kapıya girmediğiniz sistem tarafından görünüyorsa buna karşılık bir hak verileceğini düşünmüyorum. Söyleriz bakalım daha detaylı incelenmesi ve araştırılması için ama açıkçası bunun bir çözümü olacağını düşünmüyorum. Yine de bir konuşalım bakalım olumlu bir cevap alırsak dönüş sağlayacağım.

Türkiye Takımı!

13. tahir_47

tahir_47 User

oyuncu yararına bişey yapılacağını düşünmediğim hiç kendinizi yormayın. olumlu cevap alanı henüz görmedik, ilerleyen yıllarda da göreceğimi sanmıyorum zaten.

Türkiye Oyuncusu!

14. -gemi2012-

-gemi2012- User

sonuç ne şimdi puan alamadığım kapıya devammı edeyim yoksa kendi halinemi bırakayım bu kapıyı (1etkinlikte sorunsuz olsun ya yıllardır aynı tarhana bulgur yiter ya)

15. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Bu sizlere kalmış bir karardır. Yeniliklerle ilgili mevcut sorunlar güncel olarak raporlanmaktadır.

Türkiye Takımı!

16. -gemi2012-

-gemi2012- User

hangi yen,l,kten bahsediyorsun sen 1 hafta sıkıntılı diye kapıya girmedim 1 tane cpu vardı 2. hafta kullanayım dedim yine sorunlu etkinlik sen yenilikle ilgili rapordan vs yazıyon oraya yahu medem sıkıntı var kaldırın etkinliği işimize bakalım test serverında koyduğunuz etkinliği serverde beceremiyorsunuz ama suç sizde değil oyundan çalışan etkinlik bekleyen bende sana bişey demem subutay o merkez ekip varya merkez ekip Allah onların

TR|SUBUTAY bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş