Astral problemi? Çözüm?

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve «©ãdı¯¯ЩΛЯЯ» tarafından 19 Haziran 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Evet; Protegit tantanasının başladığı gün (yanlış hatırlamıyorsam 16 Mayıs) astral kapıya girmiştim, sonra bir anda yaratıklar kayıp oldu, bekledim ne gelen var ne giden çıkış yapmayı deniyorum çıkış mümkün değil diyor, bende gittim radyasyona patladım sonra gemi içeride mahsur kaldı işin garip tarafı sabah saatleriydi (izin günüm). Supporta yazdım ama tabi ki o gün hiç bir işlem yapılmadı neyse ertesi günü hangar değiştirdim, sonra oyuna giriş yaptıktan sonra o gemiyi oyun içerisinde değiştirerek çıkardım. 1 ay oldu belki düzelmiştir diye tekrar girdim hoop kapı hala aynı (bu arada supporta iki sefer yazdım, en son gelen cevap hala düzelmedi mi gibi bir soruydu:) Sorun anlaşılmıyor sanırım, ne ödülleri alabiliyorum, nede yeni kapı açabiliyorum, öyle bekliyor kapı eş kaza 2 defa kapıya girdim hooop resete kadar kaldı gemi. Supporta yaz diyen adminlere şunu sormak istiyorum, 16 mayısta ilk gemi içeride kaldığında attığım bilete tam 11 gün sonra cevap geldi. Hadi tavsiyenize uydum yeniden bilet attım (hali hazırda cevap bekleyen bilet var) bu sene düzeltilir mi acaba bu sorunum??