Geri bildirim Astral Yükseliş Genişlemesi Nisan 2023

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve kaptan34 tarafından 25 Nisan 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

 2. Aknilox

  Aknilox User

  Şu anki halinde kim daha çok çılgın portala denk gelirse 1. oluyo gibi geldi bana. Demin yaptığım bir kapıda her çılgın bölüme girdim, 3 bossu da %98'in üstünde canla, hiç menzil dışına çıkmadan köşeye bile kaçırmadan bitirdim ve full rsb-x4 le kestim. Üstelik %12 lazer isabeti ve %15 hasar modülleriyle beraber. Bundan iyi nasıl yapılabilir ki diyip puanıma baktım ve 8084 aldığımı gördüm. Fakat 1. Sıradaki adamın ortalaması 8100 küsür.

  Diyecekseniz ki belki ben kötü oynadım, bir sonraki yapışımda jeneratör portalı gelmediği için çok yavaştım ve hiçbir npc yi hasar almadan dönemiyodum. 2. bossu 100k canım kala kesebildim, 3. yü de 160k can kala. 4 kere cephane portalına girmeme rağmen (2 si çılgın) hiç rsb çıkaramadım. 4 kere modül portalına girdim ve kullanabildiğim 2 modülüm %5 lazer isabeti ve %10 roket hasarı %2 lazer hasarı veriyodu. Resmen hayatımın en kötü astraliydi ve 8000 puan aldım. Yani herşey ters gitmeseydi belki de 8300 den fazla puan alabileceğim bir kapıydı.

  Eskiden çılgınmış değilmiş bakmazdık, ihtiyacımıza göre seçim yapardık. Kapı uzun olduğu için patlamamak en önemli şeydi, ekstra puan yapmak başkaları da 3 kere full tamamlayabildiyse önemliydi. Şimdi daha çok çılgın gelsin diye dua edip, çılgın gelirse hammadde veya silaha denk gelmesin diye dua edip (çünkü seçmezseniz 1. olma şansınız direk yok oluyo) kapı kısa olduğu için başlarda rsb çıkarmaya çalışıp, bir yandan da işe yarayan modülleri ve hız jeneratörlerini bulmaya uğraşıyoruz.

  Sonuç olarak iyi strateji ve oyunculuk yerine, kim daha şanslı ve daha çok deneme hakkı (cpusu) varsa o kazanıyo artık
   
 3. Dediğin gibi oldu kanka, bana 7-8 tane çılgın geldi ve hepsi de basitti, bir dalga spinelus ve ufonit dışında birşey gelmedi. Ben Boss Icy'yi x4+x7 ile bir de üstüne %15 kalkan delme ve %13 lazerle hızlıca kesebildim. Sorduğum arkadaşlar hep 2-3 dalga Spinelus Chaos Protegitlerle vs baya uğraşmış ve zorlanmışlar. Şansıma eldeki 4 CPU ile kolay yarıklar ve bol çılgın port geldi O yüzden birinci olmuştum.